زولا
شید
دانلود رایگان / گوناگون / مهندسی / دانلود ActCAD Professional 2020 v10.0.1447 نسخه جدید برنامه طراحی و مدلینگ نقشه های سه بعدی

دانلود ActCAD Professional برای ویندوز

ActCAD Professional ابزاری برای 2D Drafting و مدل سازی سه بعدی می باشد که برای مهندسان و دیگر افرادی که با اینگونه مدل ها سر و کار دارند توسعه داده شده است. این اپلیکیشن با فرمت های DWG و DXF کاملا سازگار است و به شما امکان ویرایش اینگونه مدل ها را می دهد. ActCAD از موتور IntelliCAD، کتابخانه های Open Design Alliance DWG/DXF، ACIS 3D Modeling Kernel و بسیاری دیگر از تکنولوژی ها استفاده می کند.
علاوه بر این فرمان های دستوری add-on متنوعی نیز در کنار ویژگی ها و ابزارهای دیگر تولید مدل های سه بعدی به شما ارائه می شود. شما قادر به تبدیل گروهی فایل ها، تبدیل واحد ها به یک دیگر، تبدیل PDF به DXF، تبدیل فایل های تصویری به DXF هستید. این نرم افزار از فرمت های متنوعی همچون dgn, STL, OBJ, 2D PDF, 3D PDF, SVG و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند. تمامی ورژن های DWG و DXF از R2.5 تا جدیدترین نسخه پشتیبانی می شود. از جمله ویزگی های این برنامه می توان به ویرایش کردن table ها، پرینت گرفتن و رسم نمودار، رابط کاربری ساده، امکان استفاده از دستورات، مدل های سه بعدی بر اساس کرنل ACIS با صد در صد سازگاری، رسم Audit در حالت گروهی، وارد کردن داده ها از طریق فایل CSV اشاره کرد .FormZ Pro و دانلود سالیدورکس از دیگر ابزراهای طراحی سه بعدی می باشند.

ویژگی های نرم افزار ActCAD Professional


- پشتیبانی از طیف گسترده ای از فمرت ها

- رابط کاربری آشنای محصولات AutoCad

- طراحی مدل های سه بعدی

- ساخت و ویرایش Table ها

- یادگیری سریع انواع امکانات برنامه

- مدل پردازی سه بعدی بر اساس ACIS Kernel 

- پشتیبانی از دستورات مختلف

تصاویری از محیط نرم افزار ActCAD Professional:


دانلود ActCAD برای ویندوز
لیست دانلود سیستم مورد نیاز

System Requirements:
OS:Windows Vista, 7, 8, 8.1 & 10
Processsor : Any CPU above 2GHz speed
Architecture : 64bit/32bit
RAM:3GB (higher is better)
Hard Disk : 2GB free space

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت