آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » مهندسی » نرم افزار حرفه ای طراحی بیرونی و درونی ساختمان - دانلود Chief Architect Premier / Interiors X15 25.2.0.53

نرم افزار حرفه ای طراحی بیرونی و درونی ساختمان Chief Architect Premier 16.2.0.47

Chief Architect یک نرم افزار ضروری و بسیار قدرتمند برای معماران ، مهندسان و تمام کسانی که می خواهند نمای خارجی و داخلی ساختمان را خودشان طراحی کنند ، می باشد. توسط این ابزار شما قادر به طراحی ساختمان به صورت دو بعدی و سه بعدی می باشید. طراحی ساده و آسان از ویژگی های بارز این نرم افزار می باشد به طوری که تمام فعالیت های وقت گیر و پیچیده نرم افزار به صورت اتوماتیک انجام می شود و شما تنها ایده خود را به نرم افزار می دهید.

تمامی فعالیت های این ابزطار در محیطی کاملا دو بعدی انجام می شود و نرم افزار دارای کتابخانه ای بی نظیر از در ، پنجره و تمامی اجزای ساختمان به صورت آماده می باشد. پس از انجام کار این ابزار آن را به صورت کاملا سه بعدی تبدیل می نماید. البته به این نکته نیز باید اشاره کرد که این نرم افزار به هیچ گونه رندر گرافیکی خروجی احتیاج ندارد. Chief Architect دارای یک موتور رندر بی نظیر و فوق قدرتمند می باشد به طوری که ساخت در ، پنجره ، سقف و ... به راحتی در اختیار شما می باشد. ساخت پله ها به راحتی و به سرعت انجام می گیرد. در آشپرخانه تمامی الگوهای چیدمان و وسایل آشپرخانه در اختیار شماست . سرویس های بهداشتی نیز همین طور است تا شما بتوانید بدون نیاز به ابزارهای سه بعدی ساز طرحی کاملا واقعی به نمای خود ببخشید.

شما همچنین قادر به وارد کردن نقشه های ساخته شده توسط نرم افزار اتوکد به این ابزار خواهید بود. این نرم افزار تمامی امکاناتی که شما برای طراحی درونی و بیرونی ساختمان نیاز داردید در اختیار شما می گذارد. Chief Architect دارای بیش از 12000 ابزار از وسایل خانه برای طراحی واقعی تر طرح شما می باشد.


دانلود Chief Architect Premier / Interiors X15

✅ نام نرم افزارChief Architect Premier / Interiors X15❤️ تعداد دانلود454626
⭐نسخه نرم افزار25.2.0.53🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 10 به بالا | 64 بیتی🔆 حجم فایل239 مگابایت

قابلیت های Chief Architect Premier 


- طراحی سه بعدی: Chief Architect Premier به شما امکان می دهد تا مدل های سه بعدی دقیق و واقع گرایانه از ساختمان ها و دکوراسیون داخلی را ایجاد کنید. شما می توانید اجزای مختلف ساختمان مانند دیوارها، پنجره ها، درها، پله ها، مبلمان و غیره را به طور دقیق مدل سازی کنید و ساختمان خود را به صورت واقع گرایانه در دید سه بعدی مشاهده کنید.

- ابزارهای طراحی قدرتمند: Chief Architect Premier دارای ابزارهای پیشرفته ای برای طراحی و مدل سازی است. شما می توانید از ابزارهایی مانند رسم خطوط و شکل ها، ترسیم دقیق دیوارها و سقف ها، ایجاد ویرایشگرهای سفارشی، افزودن جزئیات معماری و غیره استفاده کنید. این ابزارها به شما امکان می دهند طرح های دقیق و شگفت انگیز را برای ساختمان ها و دکوراسیون داخلی خود ایجاد کنید.

- شبیه سازی رنگ و جزئیات: Chief Architect Premier به شما امکان می دهد تا رنگ ها، متریال ها و جزئیات دیگر را در ساختمان ها و دکوراسیون داخلی شبیه سازی کنید. شما می توانید از کتابخانه های متریال موجود استفاده کنید و متریال های مورد نظر خود را اعمال کنید تا نتایج واقع گرایانه تری بدست آورید.

-  مستندسازی و ارائه های بصری: نرم افزار به شما امکان می دهد تا نمودارها، نقشه ها و ارائه های بصری حرفه ای از ساختمان ها و دکوراسیون داخلی خود ایجاد کنید. شما می توانید نمودارهای سازه، نمایش های بصری سه بعدی، نقشه های طبقات و طرح های داخلی را بسازید و به عنوان پروژه های مستندسازی، ارائه به مشتریان یا معماران دیگر استفاده کنید.

- تطبیق با استانداردهای ساختمانی: Chief Architect Premier با استفاده از کتابخانه ها و ابزارهای مربوط به استانداردهای ساختمانی مانند کد ملی ساختمان، استانداردهای الکتریکی و سیستم های HVAC، به شما امکان می دهد ساختمان ها را با رعایت استانداردهای معتبر طراحی و مدل سازی کنید.


 

 

نکته برای فعال سازی نسخه 64 بیتی :

 

برای فعال سازی نسخه 64 بیتی محتویات پوشه Crack در مسیر نصب کپی شود ! و نسخه 32 بیتی هم آموزش دقیقا بالای لینک دانلود هستش

پسورد فایل :
کپی