آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » گوناگون » مهندسی » دانلود نرم افزار تبدیل فرمت های CAD با Delcam Exchange 2016 R3 v8.4.1004 x64

دانلود Portable Delcam Exchange 2016 R3 8.4.10 (64-bit) Full

دانلود نرم افزار مبدل دلکام Delcam Exchange 2016 R3

 

دلکام نرم افزار قدرتمندی برای تبدیل فرمت CAD از یک فرمت به فرمت دیگریست. شما به وسیله دلکام می توانید مدل های CAD را وارد کرده و اهمیتی هم ندارد که نرم افزار اصلی CAD که داده های اصلی را ساخته، چه بوده است.سیستم منحصر به فرد voucher بدین معنیست که شما فقط بابت چیزی که استفاده می کنید، پول می دهید. مصرف کنندگان محترم، توجه داشته باشید که ما حقوق توسعه دهندگان را فراموش نکرده ایم و تنها با آزاد سازی اجازه یک نرم افزار این امکان را به شما می دهیم که اطلاعات بیشتری از آن نرم افزار کسب کرده و اگر پس از تست از آن نرم افزار خوشتان آمد و دیدید که می تواند برای شما مفید باشد، این نرم افزار را غیر فعال سازید و با توسعه دهنده برای خرید لیسانس معتبر، تماس بگیرید.  این نرم افزار بیشتر از 35 هزار مصرف کننده در سراسر جهان دارد و قابلیت خواندن تمام CAD داده ها و ترجمه آن ها را برای سیستم شما دارد بدون اینکه نیاز باشد شما اطلاعات حساسی را در اینترنت آپلود کنید. کار با این نرم افزار بسیار ساده است. دقت داشته باشید این نرم افزار قابلیت نصب روی ویندوزهای 64 بیتی را دارا می باشد.

 

ویژگی های نرم افزار دلکام Delcam Exchange :

 

فرمت های ورودی :


3MLava,3Shape,ASIS,AMfit,AOMS,ASKON,AutoCAD,CATIA,CATIA5 (up to and,including V5R25),Cimatron,Creo,Cynovad,DDX,DGK,DMT,Elite (up to and,including v12),FootCAD,GPSCAN,HICAD,DEAS,GES,Inventor (AI to 2016 inclusive),iTero,Orthema,Parasolid,Paromed,Part,PDF,Pro / Rngineer,Procera,Rhino,Schott,Sirona,SoleCAD,Solid Edge (up to and including ST7)
SolidWorks (up to and including SW2015),SpaceClam,STEP,STL,TopSolid,U3D,Unigrarhics (up NX10.0 inclusive),VDA
WinMAX,XTL

 

فرمت های خروجی :

 

ASIS,AutoCAD,CATIA5,DDX,DGK,DMT,IGES,Parasolid,PDF,Rhino,STEP,STL,U3D,VDA

 

سیستم مورد نیاز برای اجرای این نرم افزار


IBM or compatible Pentium/AMD processor (900 MHz or greater), 512 MB RAM or greater. 1024 x 768, 16-bit display (32-bit recommended)
Windows Vista all SP, Windows 7 امکان اجرای آن در ویندوز 10 نیز هست، ولی تضمینی نمی باشد.

 

پسورد فایل :
کپی