آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » آموزش زبان » دانلود نرم افزار Beelinguapp Language Audiobook v3.126 برنامه آموزش زبان‌های مختلف

دانلود نرم افزار Beelinguapp Language Audiobook v3.098 برنامه آموزش زبان‌های مختلف

نرم افزار Beelinguapp Language Audiobook یک برنامه آموزش زبان است که به شما این امکان را می‌دهد تا با گوش دادن به داستان‌های صوتی و متن همزمان در زبان‌های مختلف، زبان مورد نظر خود را بهبود دهید. این نرم‌افزار دارای ویژگی‌های جذابی است که در فرآیند یادگیری زبان به شما کمک می‌کند.

نرم افزار Beelinguapp Language Audiobook کمک می‌کند تا بتوانید داستان‌هایی را در زبان‌های مختلف گوش دهید و به متن همزمان آنها نگاه کنید تا لغات و عبارات جدید را یاد بگیرید. Beelinguapp دارای داستان‌ها و محتوا در زبان‌های متعددی است که شما می‌توانید زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید و بهبود دهید. پیشرفت خود را در یادگیری زبان در نرم‌افزار Beelinguapp پیگیری کنید و موفقیت‌های خود را بهبود دهید. داستان‌ها را تکرار کنید و تلفظ صحیح لغات و عبارات را بیاموزید.


دانلود Beelinguapp Language Audiobook

✅ نام نرم افزارBeelinguapp Language Audiobook❤️ تعداد دانلود140
⭐نسخه نرم افزارv3.126🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 7.0 به بالا🔆 حجم فایل28 مگابایت

دانلود نرم افزار Beelinguapp Language Audiobook v3.098 برنامه آموزش زبان‌های مختلف


دانلود نرم افزار Beelinguapp Language Audiobook


برای استفاده از نرم‌افزار Beelinguapp Language Audiobook، پس از نصب، از بین زبان‌های موجود در نرم‌افزار زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. در این مرحله، می‌توانید از بین داستان‌های مختلف در زبان مورد نظر خود انتخاب کنید. با انتخاب داستان مورد نظر، می‌توانید داستان را گوش دهید و به متن همزمان آن داستان نگاه کنید تا لغات و عبارات جدید را یاد بگیرید. برای بهبود مهارت‌های تلفظ، زمانی که داستان را بارها گوش داده‌اید، می‌توانید از امکان تکرار و تلفظ در نرم‌افزار استفاده کنید. اگر با لغات و عبارات جدید در داستان آشنا نیستید، می‌توانید به ترجمه و معنی آنها در نرم‌افزار دسترسی پیدا کنید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Beelinguapp Language Audiobook


  • وجود انواع مختلف داستان ها در زبان های مختلف برای یادگیری
  • دسترسی به داستان‌های صوتی و متن آن بصورت همزمان
  • پیگیری میزان پیشرفت و یادگیری خود به کمک نرم افزار
  • بهبود مهارت‌های تلفظ با تکرار داستان های صوتی
  • رابط کاربری ساده و کاربرپسند برای انجام مراحل یادگیری


پسورد فایل :
کپی