زولا
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / گوناگون / آفیس / دانلود Xilisoft PowerPoint to Video Converter 1.1.1 Build 20120601 | برنامه تبدیل پاورپوینت به ویدیو

دانلود Xilisoft PowerPoint برای ویندوز

Xilisoft PowerPoint to Video Converter با استفاده از این برنامه می توانید کنفرانس های خود را به ویدیو تبدیل کنید. نیازی نیست برنامه پاورپوینت بر روی سیستمتان نصب باشد؛ این برنامه به شکل مستقل عمل می کند و قادر به تبدیل پاورپوینت به ویدیو است. این نرم افزار تقریبا از تمام فرمت های SD/HD ویدیویی پشتیبانی می کند. می توانید یادداشت های دلخواه خود را نیز اضافه کنید؛ موسیقی پس زمینه تعیین کنید و لوگوی خود را قبل از تبدیل پاورپوینت به ویدیو اضافه کنید. Xilisoft PowerPoint to Video Converter به شما امکان تنظیم کردن مدت زمان بین اسلایدها را نیز می دهد. پس از تبدیل فایل PPT خود به فرمت دلخواه، قادر به مشاهده آن در انواع سیستم ها ائم اندروید و آیفون خواهید بود. در صورت نیاز می توانید از ویژگی Express Convert استفاده کنید.

این ویژگی به شما این امکان را می دهد که فایل خود را با سرعت بیشتری به ویدیو تبدیل کنید. اما صدا و افکت به ویدیوی شما اضافه نخواهد شد. این نرم افزار حجم کمی دارد و بر روی سیستم های نسبتا قدیمی نیز بدون مشکل اجرا می شود. رابط کاربری Xilisoft PowerPoint to Video Converter به گونه ای طراحی شده است که عموم کاربران در کار با آن احساس راحتی کنند. می توانید تعداد اسلایدهای خود را مشاهده کنید. فرمت ویدیو، و محل ذخیره سازی و حتی حجم ویدیوی خروجی نیز در پنل اصلی برنامه به نمایش در می آید.

ویژگی های نرم فازار Xilisoft PowerPoint to Video Converter


- کم حجم و سبک

- عدم نیاز به نصب پاورپوینت

- سرعت بالا در تبدیل فایل ها

- پشتیبانی از انواع فرمت های محبوب ویدیویی

- اضافه کردن افکت به ویدیو

- اضافه کردن لوگو به ویدیو

- اضافه کردن موسیقی دلخواه پس زمینه

- مشاهده انواع اطلاعات مرتبط با فایل

- تنظیم کردن بازه زمانی نمایش هر اسلاید

تصاویری از محیط نرم افزار Xilisoft PowerPoint to Video Converter :


دانلود Xilisoft PowerPoint برای ویندوز
لیست دانلود
  حجم فایل: 85 مگابایت
   (3.9/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت