آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » گوناگون » مدیریت PDF » دانلود و نصب LightPDF Editor 2.14.3.0 نرم افزار ویرایش ، تبدیل و حاشیه نویسی Pdf

دانلود LightPDF Editor

LightPDF Editor یک نرم افزار کامل برای ویرایش، تبدیل، امضاء، حاشیه نویسی، حفاظت، تقسیم/ادغام، فشرده سازی و مدیریت فایل های PDF است. این نرم افزار به کاربران کمک می کند تا فایل های PDF را به راحتی و با کیفیت بالا ویرایش و مدیریت کنند.
نرم افزار قابلیت های بی شماری در زمینه مدیریت PDF و ادیت اسناد پی دی اف در اختیار شما می گذارد. قابلیت تبدیل هم توانایی تبدیل پی دی اف به فرمت اکسل ، ورد و پاورپوینت را دارا می باشد. از قابلیت ادیت هم می توانید برای ویرایش کامل اسناد پی دی اف استفاده کنید.


دانلود LightPDF Editor

✅ نام نرم افزارLightPDF Editor❤️ تعداد دانلود413
⭐نسخه نرم افزار2.14.3.0🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل102 مگابایت

قابلیت های نرم افزار LightPDF Editor


- تبدیل PDF : شما می توانید فایل های PDF را به فرمت هایی مانند Excel، Word، PowerPoint، تصاویر و بالعکس تبدیل کنید.

- ویرایش PDF : ویرایش متن، تصاویر و لینک ها در فایل های PDF را ممکن می سازد. شما می توانید طراحی متن و تصاویر را تغییر دهید و فونت ها و رنگ های متن را ویرایش کنید. دانلود PDF Architect Pro و دانلود PDF Annotator و دانلود Foxit PDF Editor از دیگر برنامه های مرتبط می باشند.

- OCR (تشخیص متن در تصاویر) : این ویژگی به شما امکان تبدیل PDF های اسکن شده به فرمت های قابل ویرایش می دهد، بدون تغییر در کیفیت، متن یا طراحی صفحات.


LightPDF Editor


- مشاهده و ویرایش PDF : این نرم افزار به شما امکان می دهد تا PDF ها را با ویژگی های مشاهده مانند تقسیم و حالت اسکرولی بخوانید. همچنین، ابزار حاشیه نویسی و توضیحات به شما اجازه می دهد تا نقاط کلیدی را برجسته کنید و یادداشت ها برای آن ها بگذارید.

- امضاء و حفاظت از PDF : شما می توانید فایل های PDF را امضا کنید، رمزگذاری کنید و رمز عبور اضافه کنید. همچنین، امکان افزودن واترمارک به PDF ها را دارید.

- مدیریت اسناد PDF : ابزارهای مختلفی را برای مدیریت اسناد PDF شامل پر کردن و ایجاد فرم های PDF، ادغام، فشرده سازی، چاپ و ... ارائه می دهد.


آموزش نصب و فعال سازی LightPDF Editor


1 - بسته را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.

2 - نرم افزار را نصب کنید ولی باز نکنید.

3 - محتویات پوشه Crack همراه فایل دانلود شده را در مسیر نصب نرم افزار کپی کنید.


- مسیر نصب نرم افزار کجاست ؟ روی آیکون نرم افزار در دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Open filce loction را کلیک می کنید.


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
پسورد فایل :
کپی