آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » گوناگون » برنامه نویسی » دانلود نرم افزار ساخت فایل نصب جاوا EJ Technologies Install4j MultiPlatform Edition 10.0.7

دانلود EJ Technologies Install4j برای ویندوز

EJ Technologies Install4j یک java installer builder قدرتمند است که نصب کننده های ساده و لانچر های اپلیکیشن ها را برای نرم افزارهایی که با زبان جاوا توسعه داده شده اند ایجاد می کند. کار کردن با این نرم افزار بسیار ساده بوده و سیستم قدرتمندی از اکشن ها برای شما در آن محیا شده است. بعضی از installer builder ها نیاز به دانش قبلی کاربر دارند. اما در این برنامه تمامی مراحل پیکربندی ساده و ابتدایی بوده و هم چنین دارای توضیح می باشد، به شکلی که کاربر گیج نمی گردد.

در طول پروسه هایی که این نرم افزار دارد، شما اطلاعات مورد نیاز را می دهید و در عرض چند دقیقه، installer دلخواه خود را می سازید. اگر هم از جمله کاربران حرفه ای هستید، در EJ Technologies Install4j مجموعه ای از پارامتر های مختلف قدرتمند در اختیارتان قرار می گیرد که می توانید با آن ها به شخصی سازی هر چه بیشتر نصب کننده خود بپردازید. installer، اولین محیطی است که کاربران اپلیکیشن شما مشاهده می کنند. نصب آسان یک اپلکیشن، پله ای مهم در کسب رضایت کاربران و تولید محصولی موفق است. یک نصب کننده نامطلوب می تواند سبب نارضایتی شود. installer های ساخته شده این برنامه، زیبا هستند و جلوه ای مناسب را به نمایش می گذارند.


دانلود install4j

✅ نام نرم افزارinstall4j❤️ تعداد دانلود2843
⭐نسخه نرم افزار10.0.7🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز xp به بالا🔆 حجم فایل64 مگابایت

ویژگی های نرم افزار EJ Technologies Install4j


- ساخت آسان اینستالر برای پلتفرم های مختلف

- شخصی سازی نصب کننده، با امکانات حرفه ای

- ایجاد Auto-updater برای اپلیکیشن های مختلف

- بدون نیاز به داشتن دانش قبلی

- سرعت بالا در ساخت installer ها

- قالب های مختلف برای updater ها

- پیکربندی بسیار آسان و ساده

- سازگار با پلتفرم های مختلف

تصاویری از محیط نرم افزار EJ Technologies Install4j :


دانلود EJ Technologies Install4j برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی