آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » برنامه نویسی » دانلود Xojo 2018 Release 1.1 v18.1.1.40922 برنامه نویسی برای پلتفرم های مختلف

دانلود Xojo 2018 برای ویندوز

Xojo 2018 نرم افزاری چند پلتفرمی برای برنامه نویسان در تمامی زمینه های مختلف می باشد که با آن می توان برنامه برای OS X، ویندوز، لینوکس و به زودی برای اسمارتفون ها نوشت. این برنامه نیاز های مختلف اعم فعالیت های اقتصادی، دولتی، دانشگاهی، و ... را می تواند برطرف سازد. با پشتیبانی از گرافیک ها، دیتابیس، سرورها، پروتوکول های اینترنتی، و بسیاری دیگر می توانید هر کاری که بخواهید با این برنامه انجام دهید. با استفاده از این نرم افزار می توان اپلیکیشن ها را تا ده برابر سریع تر نوشت.

چهل رابط کاربری متفاوت وجود دارد که به شما امکان مشاهده رفتار برنامه ای که نوشتید را در پلتفرم های مختلف می دهد. برای وب می توانید از زبانی قدرتمند به جای زبان های Ajax, jаvascript, PHP, Html و ... استفاده کنید. اپلیکیشن های توسعه یافته با این برنامه دارای یک ماشین مجازی نیستند، آن ها برای اجرای سریع در پلتفرم های مختلف توسعه یافته اند. شما به سادگی می توانید پروژه خود را برای سیستم های مختلف در کمترین زمان ممکن به انجام برسانید. Xojo 2018 دارای رابط کاربری بصری بوده و انواع نیاز های خود را با کمترین برنامه نویسی می توانید برطرف سازید. افراد حرفه ای نیز می توانند کدهای دلخواه خود را بنویسند و آن ها را اجرا کنند.


ویژگی های نرم افزار Xojo 2018 :


- ارائه شده برای پلتفرم های مختلف
- عدم استفاده از ماشین مجازی برای اجرای برنامه
- نوشتن سریع تر اپلیکیشن ها
- نوشتن اپلیکیشن های تحت وب
- مناسب برای انواع نیاز های کاربری
- چهل رابط کاربری مختلف

- سازگار با نسخه 64 بیتی ویندوز

تصاویری از محیط نرم افزار Xojo 2018 :


دانلود Xojo 2018 برای ویندوز


لیست دانلود سیستم مورد نیاز

System Requirements:
- At least 2GB of RAM
- Windows 10 64-bit
- Windows 8.1 64-bit
- Windows 7 SP1 Platform Update 64-bit
- The Xojo IDE is 64-bit so it only runs on 64-bit versions of Windows. You can continue to build 32-bit apps as necessary.
- Microsoft regularly fixes bugs as part of Windows Update so be sure to always have the latest updates applied to your system.

پسورد فایل :
کپی