سئو سایت
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / گوناگون / بازیابی اطلاعات / دانلود iSumsoft RAR Password Refixer 4.1.1 بازیابی پسورد فایل های رار برای ویندوز

دانلود iSumsoft RAR Password Refixer برای ویندوز

iSumsoft RAR Password Refixer نرم افزاری قدرتمند است که با آن می توانید رمزهای عبور فراموش شده یا گم شده فایل های rar خود را به راحتی پیدا کنید. این برنامه از انواع فایل های rar پشتیبانی می کند. پسورد شما به شکل امن بازیابی می شود، بدون این که هیچگونه داده ای از دست بدهید. 4 روش هوشمندانه برای حمله به آرشیو و پیدا کردن پسورد آن وجود دارد. این نرم افزار با به کار بردن چند هسته پردازنده شما و هم چنین GPU ی سیستمتان فرآیند پیدا کردن پسوردها را سریع تر می کند. در صورتی که پروسه یافتن رمزعبور را متوقف کنید و بعدا آن را اجرا کنید، پیدا کردن پسورد از جایی که قبلا پایان یافته بود شروع می شود. 4 روش مختلف برای حمله وجود دارد، نرمال، ماسک، دیکشنری و هوشمند. پسورد فایل شما می تواند با دقت بالا در کمترین زمان ممکن پیدا شود.

در حالت معمول که هیچ ایده ای ندارید پسوردتان چه چیزی است، iSumsoft RAR Password Refixer تمام حالت های مختلف ممکن را امتحان می کند تا پسورد شما را پیدا کند. این فرآیند مدت زیادی طول می کشد، چرا که حروف بزرگ و کوچک و شماره ها همگی باید تست شوند. البته جست و جوی این برنامه سریع است و می تواند تا ده ها هزار تست در ثانیه باشد. با این حال اگر طول پسورد را برای برنامه مشخص کنید این فرآیند تسریع می شود. علاوه بر این روش های ماسک یا دیکشنری به شکل قابل توجهی یافتن پسورد را کوتاه می کند. دانلود Accent RAR Password Recovery و نرم افزار PassFab RAR Password Recovery از دیگر برنامه های مرتبط با پست می باشد.

ویژگی های نرم افزار iSumsoft RAR Password Refixer


- سرعت بالای بازیابی پسورد

- 4 روش مختلف برای پیدا کردن پسورد

- تست حالت های مختلف پسورد

- امکان تعیین طول پسورد برای برنامه

- به کار بردن گرافیک برای پیدا کردن سریع تر

- امکان تعریف دیکشنری دلخواه برای برنامه

- عدم از دست رفتن اطلاعات بعد از پیدا شدن پسورد

- به کار بردن چند هسته پردازنده

تصاویری از محیط نرم افزار iSumsoft RAR Password Refixer :


دانلود iSumsoft RAR Password Refixer برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 7 مگابایت
   (3.1/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت