آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود نرم افزار XMind 2024 v24.01.14362 برنامه کشیدن نقشه های ذهنی کامپیوتر و اندروید

دانلود XMind 8 Pro برای ویندوز

XMind به گفته توسعه دهندگان این برنامه محبوبترین ابزار Mind Mapping ب رروی کره زمین می باشد. در نسخه جدید می توانید ظاهری بهتر و خطاهای کمتری را مشاهده کنید. ویرایش کردن داده ها به سادگی صورت می گیرد و به سادگی می توانید در بین نماهای مختلف سویچ کنید. با قابلیت های متعددی که این نرم افزار در اختیار شما قرار می دهد می توانید کار خود را بهبود بخشید و وضعیت اقتصادی خود را بهتر نمایید. این نرم افزار قادر است فایل هایتان را در بین کامپیوترها و مکینتاش های مختلف همگام سازی کند. کافیست از قابلیت Xmind Cloude استفاده کنید تا داده های شما به شکل آنلاین قابل دسترس باشند.

XMind 8 Pro ظاهر این برنامه تغییرات عمده ای نسبت به نسخه های پیشین کرده است. ایجاد presentation نسبت به همیشه آسانتر شده است و امکان اشتراک گذاری آن ها وجود دارد. تایمری نیز به شکل درون برنامه ای در اختیار شما قرار گرفته است تا مدت زمانی که بر روی پروژه فکر می کنید را محدود سازید. نمای Gantt Chart نیز اطلاعات مختلفی را در مورد پروژه در اختیار شما قرار می دهد. امکان خروجی گرفتن نتیجه کارها با فرمت PDF وجود دارد. قالب های جدیدی نیز اضافه شده است که کار شما را تسریع می کنند.


دانلود XMind

✅ نام نرم افزارXMind❤️ تعداد دانلود14839
⭐نسخه نرم افزار24.01.14362🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل162 مگابایت

ویژگی های نرم افزار XMind


- بازطراحی شده برای ایجاد امنیت بیشتر فایل ها

- امکان اضافه کردن یادداشت های صوتی

- پشتیبانی از فرمت pdf برای خروحی

- بهبود رابط راربری به شکل گسترده

- نمایش لیست تازه ها

- نماهای مختلف برای مشاهده پروژه

- تایمر درون برنامه ای

- Resource manager برای مدیریت منابع

تصاویری از محیط نرم افزار XMind 8 Pro :


دانلود XMind 8 Pro برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی