آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود نرم افزار متوقف سازی بروزرسانی خودکار ویندوز 10 StopUpdates10 4.6.2024.403

دانلود StopUpdates10 برای ویندوز

StopUpdates10 ابزاری کارآمد و در عین حال ساده و کم حجم می باشد که به شما امکان متوقف کردن یا آزاد کردن بروزرسانی های ویندوز 10 را می دهد. برنامه های مشابه این نرم افزار که در زمینه متوقف کردن بروزرسانی خودکار ویندوز 10 به کار می رفتند در ورژن های اخیر ویندوز از کار افتاده اند و سبب مشکلات مختلفی برای ویندوز می گردند. با این حال StopUpdates10 بدون هیچ مشکلی کار می کند و سبب ارور یا کرش در سیستم شما نخواهد شد.

این برنامه به شکل رایگان ارائه شده است و نیازی به کرک ندارد. هم چنین قابلیت متوقف شدن بروزرسانی ها نیز بررسی و تست شده است. در صورتی که بروزرسانی ها را متوقف کردید و در آینده مایل بودید که آن ها را فعال کنید کافیست دوباره به این برنامه بازگردید و با یک کلیک چنین امکانی را فراهم سازید. با باز کردن این نرم افزار با صفحه ای مواجه خواهید شد که در آن کلیدی قرمز رنگ با متن Stop Windows Updates! وجود دارد. با ضربه بر روی آن بروزرسانی خودکار ویندوز متوقف می گردد و متنی سبزرنگ با عنوان Windows Updated is blocked! به نمایش در می آید. حالا اگر بر روی Restore Windoes Updates بزنید مجددا بروزرسانی خودکار آغاز می گردد.


دانلود StopUpdates10

✅ نام نرم افزارStopUpdates10❤️ تعداد دانلود3808
⭐نسخه نرم افزار4.6.2024.403🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 10 به بالا🔆 حجم فایل2 مگابایت

ویژگی های نرم افزار StopUpdates10


- سازگار با جدیدترین نسخه های ویندوز

- رابط کاربری بسیار ساده

- کاملا رایگان، بدون نیاز به کرک

- امکان بازگرداندن تغییرات ایجاد شده

- بدون ایجاد مشکل برای سیستم عامل ویندوز

- کم حجم و سبک، کمتر از 2 مگابایت

- سرعت بالا در جلوگیری از بروزرسانی ها

- اثر ماندگار، متوقف شدن کامل بروزرسانی ها


تصاویری از محیط نرم افزار StopUpdates10 :


دانلود StopUpdates10 برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی