آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » نرم افزار مدیریت زمان صرف شده بر روی پروژه برای ویندوز Dunes MultiMedia ProjectTimer 1.23.3.0

دانلود Dunes MultiMedia برای ویندوز

Dunes MultiMedia ProjectTimer اپلیکیشنی ساده اما در عین حال قدرتمند در بخش اعلامیه های نواروظیفه شما برای مدیریت مقدار زمانی که بر روی پروژه هایتان صرف می کنید می باشد. شما می توانید دیدی کلی بر روی زمان صرف شده داشته باشید. پروژه های مختلف ممکن است بر اساس زمان صرف شده، به مقدار متفاوتی از هزینه احتیاج داشته باشند. به عنوان مثال اگر فری لنسر باشید، به این برنامه ممکن است احتیاج پیدا کنید.

شما می توانید داده های خود را با مروگر به شکل گزارش در بیاورید و یا به سادگی آن ها را وارد فایل اکسل خود کنید و ایمیل نمایید. متد های مختلفی برای ورودی یا خروجی گرفتن وجود دارد. برخی اوقات احتیاج پیدا می کنید که زمان صرف کرده خود را ویرایش کنید. در پنل ادمینستاتور، چنین امکانی برای شما وجود دارد. در آن می توانید فعالیت هایی که انجام داده اید را ویرایش کنید. ورژن ابری این برنامه به شما امکان ارتباط با دیگر کاربران و همراهی با اعضای تیمتان را می دهد. این اپلیکیشن کم حجم، سریع  و ساده بدون ابزار پیچیده می باشد که از منابع سیستمی شما استفاده اندکی می کند. با Project Timer Cloud می توان پروژه را در فضای ابری همگام سازی کرد.


ویژگی های نرم افزار Dunes MultiMedia ProjectTimer :


- کم حجم و سبک

- رابط کاربری بسیار ساده

- استفاده اندک از منابع سیستمی

- همگام سازی پروژه در فضای ابری

- ویرایش کردن فعالیت های صورت گرفته در پنل ادمینستاتور

- ایجاد گزارش کاری برای اشتراک گذاری

- اضافه کردن داده ها به فایل اکسل

- سازگار با انواع ورژن های ویندوز


تصاویری از محیط نرم افزار Dunes MultiMedia ProjectTimer :


دانلود Dunes MultiMedia برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی