پیام رسان
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / گوناگون / ابزارهای مفید / دانلود LeoMoon CPU-V v2.0.3 تشخیص 32 یا 64 بیتی cpu و تست پشتیبانی از مجازی سازی

دانلود LeoMoon CPU-V برای ویندوز

LeoMoon CPU-V تنها اپلیکیشنی در اینترنت می باشد که به شما امکان بررسی پشتیبانی پردازنده تان از Hardware Virtualization که از ویندوز های 32 و 64 بیتی پشتیبانی می کند را می دهد. علاوه بر این در صورت فعال بودن Hardware Virtualization و هم چنین Intel Trusted Execution به شما اطلاع خواهد داشت. معماری پردازنده شما چه 64 و چه 32 بیت باشد به نمایش در می آید. از انواع ورژن های ویندوز پشتیبانی می شود.

رابط کاربری برنامه با زبان های انگلیسی، چینی و فارسی ارائه شده است. در نسخه جدید این اپلیکیشن، رابط کاربری بهبود یافته و کار با آن آسان تر شده است. در بخش بالایی پنجره این برنامه می توانید مدل پردازنده خود را به همراه فرکانس آن بیابید. LeoMoon CPU-V نیاز به پیکربندی خاصی ندارد و به محض این که آن را دانلود کنید، می توانید با چند مرحله ساده برنامه را نصب کرده و از امکانات آن استفاده کنید. این اپلیکیشن به شکل رایگان ارائه شده است و امکان بروز رسانی آن در هر زمانی وجود دارد، بدون آن که نیاز به کرک کردن باشد. سازنده این برنامه، امین بابایی پناه و Kevin Wu است.

ویژگی های نرم افزار LeoMoon CPU-V


- نصب آسان و بدون دردسر

- ارائه شده به زبان فارسی، چینی و انگلیسی

- سرعت بالا در آنالیز سیستم

- نشان دادن معماری پردازنده

- نمایش مدل پردازنده و فرکانس آن

- نمایش فعال بودن قابلیت Hardware Virtualization 

- نمایش فعال بودن ویژگی Intel Trusted Execution 


تصاویری از محیط نرم افزار LeoMoon CPU-V :


دانلود LeoMoon CPU-V برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 1 مگابایت
   (3.4/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت