آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود نرم افزار حذف غیر قابل بازگشت اطلاعات اندروید Coolmuster Android Eraser 2.1.28

دانلود Coolmuster Androi Eraser برای اندروید

Coolmuster Android Eraser یکی از ایده آل ترین اپلیکیشن ها برای حفاظت از اطلاعات می باشد که برای پاک کردن تمام اطلاعات شخصی از سیستم های اندرویدی، بدون جا گذاشتن ردی از آن ها و امکان بازیابیشان توسعه داده شده است. این اپلیکیشن سیستم اندرویدی شما را به حالت کاملا پاک شده باز می گرداند، به شکلی که می توانید آن را بفروشید یا به کس دیگری هدیه دهید. این اپلیکیشن اسکنی عمیق بر روی سیستم شما انجام می دهد و با یافتن داده ها، آن ها را به شکلی حذف می کند که امکان باز گرداندنشان وجود نداشته باشد. با یک کلیک قادر به حذف تمامی داده های اندروید خود خواهید بود. سیستم اندرویدی به حالت تنظیمات کارخانه باز می گردد. انواع فایل ها با فرمت های مختلف شناسایی و حذف می گردند.

از تبلت ها نیز پشتیبانی می شود، فایل های تصویری، ویدیویی، موزیک، ایمیل های صوتی، نام کاربران، اکانت های ایمیل، پسورد های ذخیره شده، اپلیکیشن ها، کتاب ها، تاریخچه جست و جو ها و ... همگی به شکل کامل پاک می شوند. این نرم افزار با فراهم کردن سه مرحله مختلف برای حذف اطلاعات، نیاز کاربران مختلف را برآورده می سازد.

ویژگی های نرم افزار Coolmuster Android Eraser


- پاک کردن سطحی تمام اطلاعات اندرویدی

- پاک کردن اطلاعات و بازنویسی داده های تصادفی به جای آن ها

- پاک کردن کامل اطلاعات با به کار بردن استاندارد های مدرن

- کم حجم و سبک نسبت به برنامه های مشابه

- جلوگیری از ریکاوری اطلاعات

- فراهم کردن امکان فروش سیستم اندرویدی

- پشتیبانی از تمامی سیستم های اندرویدی

تصاویری از محیط نرم افزار Coolmuster Android Eraser :


دانلود Coolmuster Androi Eraser برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 20 مگابایت
   (3.9/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت