آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » نرم افزار رفتن به حالت safe mode در لپ تاپ و کامپیوتر FoolishIT BootSafe 5.0.0

دانلود FoolishIT BootSafe برای ویندوز

دانلود FoolishIT BootSafe


FoolishIT BootSafe اپلیکیشنی کاربردی برای ریبوت کردن سیستم به safe mode می باشد که گزینه های متعددی را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید به حالت نرمال safe mode وارد شوید، یا از حالت safe mode همراه با شبکه استفاده کنید، یا از حالتی استفاده کنید که تنها در آن امکان استفاده از command line وجود دارد. حالت های safe mode ویندوز به شکلی طراحی شده اند که از کمترین مقدار ممکن اپلیکیشن ها استفاده کنند. چنین ویژگی ای می تواند در حل مشکلات ویندوز از جمله تعمیر و حذف ویروس ها بسیار مفید واقع شود، با این حال این امکان برای مصارف عمومی توصیه نمی شود.

FoolishIT BootSafe نیاز به پیکربندی و عملیاتی که کاربر لازم است انجام دهد تا وارد حالت safe mode شود را از جلوی پای او بر می دارد و کار ها را به شکل قابل توجهی آسان می سازد. علاوه بر این FoolishIT BootSafe قادر به تعمیر خودکار آسیب وارد شده به رجیستری های safe mode می باشد. این آسیب ها ممکن است در اثر فعالیت های ویروس ها به وجود بیاید. برای ورود به حالت امن ویندوز تنها کاری که لازم است انجام دهید باز کردن این اپلیکیشن و انتخاب حالت دلخواه است.


ویژگی های نرم افزار FoolishIT BootSafe


- ورود سریع به حالت safe mode

- دارای حالت configure only بدون نیاز به ریستارت

- 4 حالت مختلف برای ورود به حالت امن

- قابل استفاده برای عموم کاربران

- پشتیبانی از ورژن های مختلف ویندوز

- توضیح برای هر کدام از حالت های safe mode

- تعمیر کردن رجیستری های آسیب دیده ی safe mode


تصاویری از محیط نرم افزار FoolishIT BootSafe :


دانلود FoolishIT BootSafe برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی