آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود Tenorshare ReiBoot for Android Pro 2.1.8 حل مشکلات اندروید از طریق کامپیوتر

دانلود ReiBoot برای ویندوز

Tenorshare ReiBoot for Android راه حل نهایی برای حل کردن تمامی مشکلات سیستم های اندرویدی می باشد. سیستم اندرویدی شما در حالت دانلود، ریکاوری یا fast boot گیر کرده است و نمی دانید چه کار باید انجام دهید؟ تمامی مشکلات اندرویدی توسط ReiBoot پوشش داده شده اند و بهترین راه حل آن ها به شما پیش نهاد می شود که با چند کلیک قادر به حل آن ها باشید. با یک کلیک می توانید وارد حالت fast boot سیستم اندرویدی خود شوید و از آن خارج گردید. بیش از 50 مشکل سیستم اندرویدی از جمله گیر کردن در لوگوی سامسونگ، کرش خوردن اپلیکیشن ها، صفحه سیاه و ... پوشش داده شده است.

شما می توانید کند شدن سیستم خود را به راحتی حل کنید. از بیش از 600 تبلت و اسمارتفون اندرویدی پشتیبانی می شود که شامل جدیدترین ها مانند Samsung Galaxy S10 و ... می شود. برای وارد شدن به حالت fast boot دیگر نیازی به استفاده از دکمه های ترکیبی نیست. این برنامه راحت ترین و ایمن ترین روش برای ورود و خروج به حالت ریکاوری اندروید را به شما پیش نهاد می کند. آیا ترکیب کلید ها کار نمی کند؟ ورود به این حالت در برند های مختلف متفاوت است و کاری دشوار برای تازه کاران می باشد، این برنامه چنین مشکلی را از سر راه شما بر می دارد.


دانلود Tenorshare ReiBoot for Android Pro

✅ نام نرم افزارTenorshare ReiBoot for Android Pro❤️ تعداد دانلود6542
⭐نسخه نرم افزار2.1.8🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل47 مگابایت


ویژگی های نرم افزار Tenorshare ReiBoot for Android :


- حذف فایل های کش شده در اندروید

- حذف فایل های شخصی در اسمارتفون

- بازیابی یا بروزرسانی سیستم عامل اندروید

- ورود و خروج به حالت fast boot

- پشتیبانی از بیش از 600 تبلت و اسمارتفون

- یک کلیک برای ورود به حالت recovery

- حل مشکل گیر کردن و کند شدن اندروید

تصاویری از محیط نرم افزار Tenorshare ReiBoot for Android :

 

دانلود ReiBoot برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی