آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود capella-software capella 9.0.9.3 نوشتن نت موسیقی

دانلود capella software capella برای ویندوز

capella-software capella با این برنامه می توانید به شکل فوری score های کاملی ایجاد کنید. هیچ برنامه دیگری راهنمای کامل در اختیار شما قرار نمی دهد. کافیست چیزی را که در ذهن دارید دنبال کنید. این برنامه باقی کارها را برای شما انجام می دهد. در کمترین زمان ممکن اولین score sheet خود را کامل خواهید کرد. در قرن بتهوون، رجر و باک capella به استاندارد de fcto برای نویسندگان سمبلیک موسیقی تبدیل شد. در حالی که افراد تازه کار قادر به ذخیره سازی سریع ایده های خود هستند، افراد حرفه ای می توانند از عمق ویژگی ها و توانایی های این برنامه لذت ببرند. این نرم افزار از تکنولوژی منحصر به فرد capella-tune بهره می گیرد و شما را در کنترل کامل capella's tonal palette قرار می دهد. از اورکسترای کپلا وینا، افکت های اکو و بازپخش و بسیاری دیگر نیز پشتیبانی می شود. با این برنامه در واقع به تکنولوژی Soundfont دسترسی دارید. شما قادر به لود کردن soundfont ی هستید که فکر می کنید بهتر نیاز های شما را بر آورده می کند. فاصله انداختن، براکت ها، و بسیاری دیگر توسط این برنامه پشتیبانی می شود. حتی امکان ا ضافه سازی آبجکت های گرافیکی به score ها وجود دارد. می توانید به دنبال دیگر score ها در Musicalion نیز بگردید.

ویژگی های نرم افزار capella-software capella


- آپلود فایل ها در Musicalion

- فایل فرمت استاندارد

- دارای بیش از 300 هزار کاربر از سراسر جهان

- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

- راهنمایی برای کاربران تازه کار

- اضافه سازی آبجکت های گرافیکی به score ها

- جست و جوی score ها در Musicalion

آموزش نصب و فعال سازی  capella-software capella 1. نرم افزار را نصب و برنامه را اجرا کنید و حین اجرا Full version را انتخاب کنید.
 2. وارد پوشه Keygen همراه فایل دانلودی شوید و فایل Keygen.exe را اجرا کنید. از منوی software نام نرم افزار capella را انتخاب و روی Generate license key کلیک کنید. مقدار شماره سریال را کپی کنید. (Keygen را نبندید) و در پنجره باز شده برنامه، برای شماره سریال درخواست شده، مقدار کپی شده را وراد کنید.
 3. در نرم افزار هنگام درخواست Email address گزینه Activate manually را انتخاب کنید.
 4.مقدار Hardware code نمایش داده شده را در پنجره Keygen وارد کنید . سپس بر روی Generate Activation code  کلیک کنید تا مقداری به صورت خودکار برای Activation code تولید شود.
5. Activation code تولید شده را در پنجره برنامه وارد کرده و تایید کنید.
  
دانلود capella software capella برای ویندوز


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 115 مگابایت
   (3.9/5)

Operating System: Windows 7, 8/8.1, 10

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت