آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود Advanced Time Synchronizer Industrial 4.3.0.814 تنظیم دقیق ساعت کامپیوتر و لپ تاپ

دانلود Synchronizer Industrial برای ویندوز

Advanced Time Synchronizer Industrial نرم افزاری کاربردی و در عین حال ساده برای همگام سازی زمان کامپیوتر با زمان جهانی از سرورهای اینترنتی می باشد که از سه پروتکل همگام سازی زمان پشتیبانی می کند و ویژگی های دیگری را نیز در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه به تمام سرورهای آنلاین متصل می شود و تک به تک آن ها را تست می کند تا وقتی که زمان کامپیوتر شما با استانداردهای جهانی همگام سازی شود. این اپلیکیشن می تواند زمان سیستم شما را در بازه های زمانی مشخصی از یک ساعت تا یک ماه مجددا بروزرسانی کند و دائم آن را مطابق استانداردهای جهانی نگه دارد.

این اپلیکیشن که تا حدی به نرم افزار Atomic Time Synchronizer شباهت دارد ولی بسیار پیشرفته تر از آن است از هر سرور چند نمونه می گیرد و سروری که سریع ترین و بهترین نمونه ها را ارائه کند برای همگام سازی زمان شما استفاده خواهد شد. Advanced Time Synchronizer Industrial به گونه ای طراحی شده است که از تجهیزات کارخانه ای و صنعتی نیز پشتیبانی کند. این اپلیکیشن مدام ساعت کامپیوتر شما را دقیق نگه می دارد. سه حالت مختلف وصل شدن به شبکه وجود دارد. ارتباط ساده SNTP، پروتکل Time و پروتکل Daytime. عملیات همگام سازی به شکل کاملا خودکار انجام می شود و نیازی به دخالت کاربر نیست. از سرورهای HTTP, SOCKS4, SOCKS4A و SOCKS5 پشتیبانی می شود. علاوه بر این ابزار command line نیز در برنامه گنجانده شده است.

ویژگی های نرم افزار Advanced Time Synchronizer Industrial


- سازگار با سیستم های 32 و 64 بیتی

- پشتیبانی از تجهیزات کارخانه ای

- ترجمه شده به زبان های مختلف

- دارای لیست بزرگی از سرور های مختلف

- محاسبه اختلاف زمانی و اصلاح آن

- انجام شدن تمام عملیات به شکل خودکار

- دارای command line حرفه ای

- دسترسی به برنامه از طریق system tray

تصاویری از محیط نرم افزار Advanced Time Synchronizer Industrial :


دانلود Synchronizer Industrial برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 11 مگابایت
   (3.4/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت