آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود و نصب Starry Night Pro Plus 8.1.1.2083 نرم افزار ستاره شناسی و نجوم

دانلود Starry Night Pro Plus

Starry Night Pro Plus نام نرم افزار قدرتمند برای علاقه مندان به نجوم و آسمان شب است. این نرم افزار به شما امکان می دهد تا به صورت واقع گرایانه آسمان شب را مشاهده و بررسی کنید. با استفاده از آن، می توانید به مشاهده و بررسی ستارگان، سیارات، کهکشان ها و اجسام نجومی بپردازید. از قابلیت های کلیدی این نرم افزار می توان به وجود بیش از 2,000 تصویر و عکس نجومی، ابزارهای سفر به آسمان، شبیه سازی فلکی، پشتیبانی از دوربین های نجومی و ابزارهای پژوهشی پیشرفته اشاره کرد.
همچنین، شما می توانید تصاویر و داده های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از تبادل اطلاعات با دیگر کاربران نیز بهره برداری کنید. استفاده از Starry Night Pro Plus به شما تجربه ای واقع گرایانه و آموزنده از آسمان شب و جهان نجوم را ارائه خواهد کرد. نرم افزار قابلیت نصب روی ویندوز 10 به بالا را دارا می باشد.

قابلیت های کلیدی Starry Night Pro Plus


- مشاهده سیستم شمسی و سیارات: Starry Night Pro Plus اجازه می دهد تا به راحتی به مشاهده و بررسی سیستم شمسی و سیارات آن بپردازید. شما می توانید موقعیت و مسیر حرکت سیارات را در طول زمان مشاهده کنید و حتی شبیه سازی های سیاره ها و ماه ها را بررسی کنید.

- مشاهده ستارگان و اجراهای نجومی: این نرم افزار به شما امکان مشاهده و بررسی ستارگان، کهکشان ها، مجموعه های ستاره ای و اجراهای نجومی را می دهد. شما می توانید اجراهای نجومی را برای هر زمان و موقعیتی تنظیم کنید و به بررسی اجراهای گذشته و آینده بپردازید. دانلود نرم افزار RegiStar و دانلود Hallo Northern Sky و دانلود Stellarium از دیگر نرم افزارهای مرتبط می باشند.

- ابزارهای آموزشی و پژوهشی: نرم افزار شامل ابزارهای آموزشی و پژوهشی است که به شما کمک می کند تا درک بهتری از جهان نجوم پیدا کنید. ابزارهایی مانند جستجوگر اجراهای نجومی، نمودارها و ابزارهای تحلیل داده به شما اجازه می دهد تا مطالعات و تحقیقات خود را در زمینه نجوم پیش ببرید.

- نمایشگرهای سه بعدی: با استفاده از قابلیت نمایشگرهای سه بعدی Starry Night Pro Plus، شما می توانید به یک تجربه واقع گرایانه از مشاهده آسمان شب دست پیدا کنید. این نمایشگرها به شما اجازه می دهند تا به دیدار ستارگان و سیارات به صورت واقعی تری بپردازید.

- تصاویر و عکس های نجومی: شما می توانید با استفاده از نرم افزار Starry Night Pro Plus به تماشای تصاویر و عکس های زیبایی که توسط تلسکوپ ها و فضاپیماها گرفته شده اند بپردازید. این نرم افزار به شما امکان مشاهده تصاویری از جرم های فضایی، سیارات، کهکشان ها و ستارگان را می دهد.

- ابزارهای سفر به آسمان: با استفاده از ابزارهای سفر به آسمان در Starry Night Pro Plus، شما می توانید به یک سفر مجازی و جذاب به آسمان و فضا بپردازید. این ابزارها به شما امکان می دهند تا به نزدیکی سیارات، ستارگان و اجسام فضایی بروید و جزئیات آنها را بررسی کنید.

- ابزارهای شبیه سازی فلکی: Starry Night Pro Plus دارای ابزارهایی است که به شما اجازه می دهد تا به شکل شبیه سازی شده ای از آسمان و فلک دست پیدا کنید. می توانید جریان ستارگان، حرکت سیارات و ماه ها، وقوع خسوف و کسوف، موقعیت قمری و خورشیدی و سایر پدیده های نجومی را شبیه سازی کنید.


Starry Night Pro Plus


- پشتیبانی از دوربین های نجومی: اگر دارای دوربین نجومی هستید، Starry Night Pro Plus به شما امکان می دهد تا با اتصال دوربین به نرم افزار، تصاویر با کیفیت بالا از ستارگان و اجسام نجومی را به طور مستقیم ضبط کنید و به بررسی و ویرایش آنها بپردازید.

- ابزارهای پژوهشی پیشرفته: Starry Night Pro Plus دارای ابزارهای پیشرفته ای است که به شما کمک می کند تا به تحلیل و بررسی دقیق تر داده های نجومی بپردازید. می توانید مسیرهای سیارات و ماه ها را ردیابی کنید، مدل های سه بعدی از سیارات را بررسی کنید و مطالعات خود را با استفاده از نمودارها، جداول و ابزارهای تحلیلی دیگر بهبود دهید.

- اشتراک گذاری و تبادل اطلاعات: با استفاده از Starry Night Pro Plus، می توانید تصاویر، اجراهای نجومی و داده های نجومی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید اطلاعاتی را از دیگر کاربران دریافت کنید و با هم مطالعه و بحث کنید.


آموزش نصب و فعال سازی Starry Night Pro Plus


1 - بسته را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید و نصب کنید.

2 - وارد پوشه Keygen همراه فایل دانلودی شود و فایل Keygen را باز کنید.

3 - در بخش name یک نام دلخواه به انگلیسی وارد و سپس روی Genarate کلیک کنید.

4 -نرم افزار را باز کنید و با لایسنس ساخته شده نرم افزار را فعال کنید. یا می توانید داخل پوشه Keygen با یکی از لایسنس های ساخته شده فایل Keys نرم افزار را فعال کنید.


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 2.6 گیگابایت
   (4.3/5)

- 32-bit or 64-bit operating system
- Windows 10
- 1 GHz or higher processor
- 1 GB RAM
- 12 GB of hard disk space
- Minimum recommended monitor resolution of 1024 x 768 pixels.

* 128 MB OpenGL 1.4 capable graphics card required.

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت