آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود و نصب Bennett (Bluetooth Monitor) 1.28 نرم افزار مانیتورینگ بلوتوث ویندوز

دانلود Bennett

با نرم افزار Bennett می توانید به دنبال دستگاه های بلوتوث و بلوتوث هوشمند بگردید و قدرت سیگنال آن ها را نظارت کنید. این نرم افزار از تعداد قابل قبولی از آداپتورها پشتیبانی می کند و نیازی به نصب ندارد، بنابراین هیچ موردی به رجیستری ویندوز شما اضافه نمی شود. رابط کاربری آن به حداکثر سادگی و کاربرپسندی طراحی شده است تا حتی مبتدیان هم بتوانند دستگاه های بلوتوث شناسایی شده را بررسی کنند.
لازم به ذکر است که تنها چند آداپتور پشتیبانی می شوند و می توانید از آن ها به طور خاص BlueSoleil، FreeBT و Texas Instruments CC2540/41 Development Kit برای تحلیل قدرت سیگنال (RSSI) استفاده کنید، همچنین نمودارهای تولید شد را می توانید به صوت تصاویر ذخیره کنید. وضعیت قدرت سیگنال می تواند در یک نمودار نشان داده شود که می توانید آن را به عنوان یک فایل تصویری ذخیره کنید و در زمان های بعدی بررسی کنید. Bennett از چندین فرمت گرافیکی مانند JPEG، PNG، TIF، GIF و BMP پشتیبانی می کند.

بعضی آداپتورهای دیگر نیز توسط Bennett شناخته می شوند، اما تنها اطلاعات مختلفی درباره دستگاه های بلوتوث را نمایش می دهند و قدرت سیگنال را شامل نمی شوند. تمام آداپتورها قابل استفاده هستند تا آدرس MAC هر دستگاه، نام فروشنده و کلاس، همچنین نام دستگاه و جزئیات مختصری درباره خدمات آن را مورد بررسی قرار دهید. همچنین می توانید برای هر دستگاه یک فایل لاگ ایجاد کرده و آن را به عنوان یک فایل TXT در محل مشخص شده ذخیره کنید. دانلود درایور بلوتوث اینتل و دانلود درایور بلوتوث از دیگر ابزراهای مرتبط با بلوتوث می باشند.

در نتیجه، Bennett می تواند یک نرم افزار قابل اعتماد باشد که به شما در نظارت بر وضعیت دستگاه های بلوتوث کمک می کند و قدرت سیگنال را بررسی کنید.


Bennett


قابلیت های کلیدی نرم افزار Bennett


  • ✅ جستجوی دستگاه ها: با استفاده از Bennett می توانید دستگاه های بلوتوث و بلوتوث کم توانی را جستجو کنید و اطلاعات مربوط به هر دستگاه را مشاهده کنید، از جمله آدرس MAC، نام فروشنده، کلاس دستگاه، نام دستگاه و خدمات مربوطه.
  • ✅ نظارت بر قدرت سیگنال: این برنامه به شما امکان می دهد قدرت سیگنال (RSSI) دستگاه های بلوتوث را نظارت کنید. برای تحلیل قدرت سیگنال، Bennett از تعداد محدودی پشتیبانی می کند که شامل BlueSoleil، FreeBT و Texas Instruments CC2540/41 Development Kit است.
  • ✅ سازگاری با آداپتورها: Bennett با تنوع مناسبی از آداپتورها سازگار است. اما لازم به ذکر است که فقط آداپتورهای خاصی مانند BlueSoleil، FreeBT و Texas Instruments CC2540/41 Development Kit قابلیت تحلیل قدرت سیگنال را دارند. آداپتورهای دیگر توسط Bennett شناخته می شوند اما قدرت سیگنال را نمایش نمی دهند.
  • ✅ رابط کاربری کاربرپسند: رابط کاربری Bennett به طوری طراحی شده است که بسیار ساده و کاربرپسند باشد، به طوری که حتی کاربران مبتدی هم بتوانند به راحتی دستگاه های بلوتوث را بررسی کنند.
  • ✅ ذخیره نمودارها: با استفاده از Bennett می توانید نمودارهایی از قدرت سیگنال دستگاه های بلوتوث تولید کنید. می توانید این نمودارها را به عنوان تصاویر (مانند JPEG، PNG، TIF، GIF و BMP) ذخیره کرده و در آینده مورد بررسی قرار دهید.
  • ✅ ثبت وقایع: نرم افزار به شما امکان می دهد برای هر دستگاه یک فایل لاگ ایجاد کنید و اطلاعات مربوط به دستگاه را در یک فایل متنی (TXT) در محلی که مشخص می کنید، ذخیره کنید.


لیست دانلود
  حجم فایل: 1 مگابایت
   (3.5/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت