آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود و نصب CHITUBOX Pro 1.4.1 نرم افزار چاپ سه بعدی

دانلود CHITUBOX Pro

CHITUBOX Pro یک نرم افزار مخصوص چاپ سه بعدی (3D Printing) است که برای تهیه فایل های STL و مدیریت عملیات چاپ سه بعدی طراحی شده است. این نرم افزار به کاربران این امکان را می دهد تا مدل های سه بعدی خود را ایجاد، ویرایش، و به فرمت های مختلف تبدیل کرده و سپس آن ها را برای چاپ سه بعدی آماده کنند.

CHITUBOX Pro یک نرم افزار پیش آماده سازی داده های سه بعدی است که به شما کمک می کند به بی پایانی برسید در چاپ سه بعدی. این نرم افزار فرمت های مختلفی از فایل های CAD را پشتیبانی می کند، علاوه بر آن، با امکانات پیشرفته ای برای تولید نسخه های پشتیبان و  ویرایش آن ها، این نرم افزار به شما امکان می دهد به راحتی مدل های سه بعدی خود را برای چاپ آماده کنید.

یکی از ویژگی های مهم این نرم افزار، پشتیبانی از فرمت های مختلف فایل های CAD است : فرمت هایی نظیر 3DS، 3MF، 3DM، STP، STEP، WRL، X3D، SAT، SAB، DAE، DXF، FBX، IFC، IGS، IGES، JT و غیره. این امکان به کاربران این امکان را می دهد که مدل های خود را با فرمت های مختلف وارد کنند. نرم افزار دارای ویژگی تولید نسخه پشتیبان با الگوریتم هوش مصنوعی پیشرفته است.


دانلود CHITUBOX Pro

✅ نام نرم افزارCHITUBOX Pro❤️ تعداد دانلود181
⭐نسخه نرم افزار1.4.1🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا | 64 بیتی🔆 حجم فایل270 مگابایت

ویژگی های نرم افزار CHITUBOX Pro


- آماده سازی مدل: این نرم افزار به کاربران امکان ایجاد و ویرایش مدل های سه بعدی را با استفاده از ابزارهای مختلف می دهد. دانلود Formware 3D Slicer از دیگر نرم افزارهای مرتبط می باشد.

- پشتیبانی از فرمت های مختلف: CHITUBOX Pro قادر به وارد کردن و ذخیره کردن مدل ها در فرمت های متنوعی مانند STL، OBJ، ورودی طراحی شده برای چاپگرهای خاص، و ... است.

- حذف و پشتیبانی از نسخه های پشتیبان: این نرم افزار به کمک (پشتیبان ها) از مدل های چاپی می پردازد و این امکان را فراهم می کند تا آن ها را به طور دقیق حذف کنید یا تنظیمات مربوط به آن ها را تغییر دهید.

- آنالیز پرینت: CHITUBOX Pro قادر به تجزیه و تحلیل مدل های سه بعدی شما به منظور ارزیابی میزان مصرف مواد چاپ و زمان چاپ است.


CHITUBOX Pro


- پشتیبانی از چاپگرهای متعدد: این نرم افزار با بسیاری از چاپگرهای سه بعدی مختلف سازگاری دارد.

- شبیه سازی پرینت: امکان پیش نمایش چاپ مدل ها با تمام جزئیات قبل از آغاز فرآیند چاپ.

- امکان تجزیه و تحلیل سه بعدی : قابلیت تجزیه و تحلیل 3D در مدل های سه بعدی را دارد.


آموزش فعال سازی CHITUBOX Pro

1 - نرم افزار را نصب کنید ولی اجرا نکنید.
2 - محتویات پوشه Crack همراه فایل دانلودی را در مسیر C:\Program Files\CHITUBOXPro V1.4.1 کنید.
3 - نرم افزار را باز کنید با یوسر و ایمیل دلخواه لاگین کنید.


لیست دانلود
پسورد فایل :
کپی