زولا
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / گرافیک / دانلود نرم افزار Adobe XD CC v39.0.12 | نسخه جدید برنامه ساخت رابط کاربری برای وب اپلیکیشن ها

دانلود Adobe XD CC برای ویندوز

Adobe XD CC اپلیکیشنی جدید از شرکت ادوبی برای طراحی رابط کاربری موبایل ها و وب اپلیکیشن ها می باشد. این نرم افزار به شکل خاص برای ساخت prototype ها توسعه داده شده است. با کمک این  اپلیکیشن هر کسی می تواند فریم های دلخواه خود را به وجود بیاورد و کار کاربران خود را آسان سازد. به محض این که یک پروتوتایپ در اختیار داشته باشید می توانید ویژگی های بصری دلخواه خود را به آن اضافه کنید تا رابط کاربری نهایی خود را به وجود بیاورید. این اپلیکیشن با ویندوز 10 به شکل کامل سازگار بوده و دستکم نیاز به 4 گیگابایت رم دارد. این نرم افزار خوش ساخت است و هر کاربری می تواند با آن کار کند، با این حال داشتن کمی مهارت قبل از کار با این نرم افزار توصیه می شود.

اگر به دنبال ایجاد رابط کاربری خوش ساختی هستید که کاربرانتان با آن بتوانند به راحتی ارتباط برقرار کنند و نیاز های خود را برآورده سازند، یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما Adobe XD CC خواهد بود. این اپلیکیشن دارای طراحی متریال است و ابزارهای آن در موقعیت های مناسب قرار گرفته است تا بتوانید هر چه سریع تر رابط کاربری اپلیکیشن های خود را با آن ایجاد کنید. دانلود WireframeSketcher و دانلود Premium HMI از سایر برنامه های مفید در این زمینه می باشند.

ویژگی های نرم افزار Adobe XD CC


- ساخت آسان رابط کاربری

- اضافه کردن ویژگی های بصری دلخواه

- کنترل آسان بخش های مختلف

- دارای طراحی مدرن و مناسب

- قابل استفاده برای کاربران متوسط و حرفه ای

- سازگار با ویندوز 10

- امکان استفاده برای وب اپلیکیشن ها

تصاویری از محیط نرم افزار Adobe XD CC :


دانلود Adobe XD CC برای ویندوز
لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 390 مگابایت
   (4.2/5)

حداقل سیستم مورد نیاز:سیستم عامل :Windows 10 Creators Update OR higher
پردازنده :Multicore Intel processor with 64-bit support with 1.4 GHz
رم :4 GB of RAM of which 2 GB of available hard-disk space for installation; more free space required during installation
گرافیک :Minimum Direct 3D DDI Feature Set: 10. For Intel GPU, drivers released in 2014 or later are necessary. To find this information, launch “dxdiag” from the Runmenu and select the “Display” tab.


برای مک :macOS 10.11 and later

CPU: 1.4 GHz
Memory: 4 GB
Non-retina display (Retina recommended)
Internet connection and registration are necessary for required software activation, validation of subscriptions, and access to online services

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت