آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گرافیک » دانلود نسخه جدید فتوشاپ - Adobe Photoshop CS6 13.0.1 Final

دانلود نسخه جدید فتوشاپ - Adobe Photoshop CS6 13.0.1 Final

ورژن جدید فتوشاپ یعنی Adobe Photoshop cs6 که چند روز قبل منتشر شده است و امروز نسخه کرک شده و قابل استفاده آن در پاتوق یو منتشر میگردد ، دارای تغییرات و امکانات اضافه شده زیادی است. در نسخه جدید قابلیت عجیب ویرایش ویدیوها اضافه شده است و حالا فتوشاپ فقط یک نرم افزار ویرایش عکس نخواهد بود.  تغییرات بسیار زیبا در فیلتر و افزوده شدن قابلیت های فراوان در زمینه نورپردازی روی تصاویر دوبعدی و سه بعدی که مسلما با روی کار آمدن دنیای سه بعدی احساس می شد. یکی دیگر از قابلیت های کاربردی مهم فتوشاپ cs6 قابلیت ذخیره سازی در پشت صحنه یا background save است. همانطور که میدانید ذخیره سازی پروژه های حجیم فتوشاپ کمی زمانبر بود و باعث میشد کاربر در آن زمان عملا امکان کار روی نرم افزار را از دست بدهد ، ولی در نسخه جدید با قابلیت ذکر شده میتواند به انجام امور دیگر در فتوشاپ پرداخت. هزاران قابلیت جدید دیگر نیز به فتوشاپ cs6 اضافه شده است که مجال اشاره به آنها نیست.

Adobe Photoshop Cs6 یعنی جدیدترین شاهکار شرکت adobe در ارائه نسخه جدید نرم افزار معروف و مشهور فتوشاپ می باشد. نرم افزار فتوشاپ بی درنگ یکی از غیرقابل جایگزین های دنیای نرم افزار است و میتوان این ادعا را مطرح کرد که هیچ نرم افزاری نیمتواند جایگزین آن برای شما باشد. این نرم افزار معتبر و قدیمی که قدرتمندترین نرم افزار برای ویرایش و پردازش تصویر می باشد که میتواند هرآنچه یک کاربر نیاز دارد را برای وی براورده کند. البته همگان میدانیم که نرم افزارهای شرکت adobe از نظر کاربردی بسیار فنی هستند و اگر شما آموزش لازم جهت کار با نرم افزارهای این شرکت را ندیده باشید ، مسلما در کار با این نرم افزارها دچار مشکل خواهید شد. نرم افزار فتوشاپ نیز از این قضیه مستثنی نیست.

 

دانلود فتوشاپ 2021


آموزش نصب و فعال سازی فتوشاپ CS3 :

 

1 - بسته را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.

2 - با اجرای فایل Set-up یک پنجره برای شما باز می شود که باید روی TRY کلیک کنید.

3 - نصب فتوشاپ را کامل کنید.

4 - بعد از نصب نرم افزار رو کامل ببندید محتویات پوشه Patch همراه فایل دانلود شده رو در مسیر نصب فتوشاپ کپی کنید.

5 - روی فای patch کلیک راست کرده و run as administrator را کلیک کنید.

6 - اکنون روی دکمه pacth  کلیک کنید.شما فایل amtlib.dll که دقیقا در محل نصب و در پوشه ( Support Files\Content\Windows ) به فایل پچ معرفی کرده و تمام !

 


لیست دانلود
برای مشاهده لینک های دانلود عدد مشاهده شده را داخل کادر وارد و روی ارسال کلیک کنید

 دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید
  خرید لایسنس نود 32    (4.8/5)
پسورد فایل :
کپی