آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گرافیک » حذف اجسام در عکس و انجام کارهاي عجيب و جالب گرافيکي با Image Resize Guide 2.2.9

نرم افزار Image Resize Guide

 Image Resize Guide می تواند علاوه بر حذف اجسام در عکس بدون تغییر در پس زمینه ی آنها، کارهای بسیار جالب دیگری را هم انجام دهد که احتمالآ پس از آشنا شدن با آنها خواهید گفت: من همیشه فکر می کردم که این کارها را فقط نرم افزار فتوشاپ می تواند انجام دهد در صورتی که این نرم افزار کوچک قادر به انجام این کارهای بزرگ است. همانطور که گفته شد یکی از کاربردهای این نرم افزار حذف اجسام در عکس است به همین منظور به تصویر بالا نگاه کنید همانطور که می بینید در تصویر  اول پدری به همراه همسر و فرزند خود که در کوهستان هستند دیده می شود حال به تصویر دوم نگاه کنید همانطور که می بینید مادر خانواده از عکس حذف شده بدون آنکه در پس زمینه ی عکس تغییر چندانی ایجاد گردد! با دیدن این دو تصویر اولین فکری که به ذهن افراد می رسد این است که یک فتوشاپیست حرفه ای توانسته با استفاده از نرم افزار فتوشاپ اینکار را انجام دهد در صورتی که اصلآ اینطور نیست زیرا نرم افزار Image Resize Guide توانسته چنین کاری را انجام دهد.

در واقع فردی که توانسته اینکار را با کمک این نرم افزار انجام دهد هیچ اطلاعاتی در زمینه ی فتوشاپ نداشته و فقط توسط قلم جادویی نرم افزار تصویر مادر خانواده را که در عکس اول قرار دارد با رنگ قرمز پوشانده است (مانند اسپری برای پوشاندن جسمی بر روی دیوار) و سپس با انتخاب گزینه ی Start به صورت اتوماتیک تصویر مادر خانواده حذف شده و سایر رنگها مجددآ بازسازی شده است که نتیجه ی آن تصویر دوم شده است که می بینید. شاید از خود بپرسید که این نرم افزار چگونه توانسته با این سرعت و به این سادگی چنین کاری را انجام دهد؟ می توان گفت وقتی شما جسمی را در عکس با کمک قلم جادویی نرم افزار با رنگ قرمز می پوشانید نرم افزار برای حذف آن دو طرف عکس را به سمت جسم می کشاند تا جسم مورد نظر حذف شود و سپس رنگهایی را که در اطراف جسم وجود داشته را مجددآ بازسازی می کند به طوری که هیچ تاثیری از حذف جسم به چشم نمی خورد و انگاری که از اول اصلآ جسمی در آنجا وجود نداشته. البته شما با کمی دقت بیشتر و تغییر در تنظیمات برنامه می توانید اینکار را دقیقتر از عکس بالا هم انجام دهید. علاوه بر حذف جسم شما می توانید با استفاده از این نرم افزار سایز تصویر مورد نظر خود را تغییر دهید بدون آنکه هیچ تغییری در سایز اجسام مورد نظرتان در عکس ایجاد شود.

برای اینکار شما مانند حالت حذف جسم با استفاده قلم جادویی، جسم مورد نظر خود را اینبار با رنگ سبز می پوشانید و سپس طول و عرض مورد نظر را وارد می کنید که با انتخاب گزینه ی استارت خواهید دید سایز تصویر به همراه اجسامی که آنها را رنگ نکرده اید تغییر خواهند کرد ولی جسمی را که با رنگ سبز پوشانده بودید دست نخورده و بدون تغییر باقی مانده است. همچنین یکی دیگر از امکانات بسیار عالی این نرم افزار که در سایر نرم افزار ها به ندرت یافت می شود داشتن فیلم آموزشی کار با آن است. در واقع شما با مراجعه به قسمت D نرم افزار می توانید فیلم آموزشی کار با آن را مشاهده کنید که در این فیلم تمامی مراحل حذف جسم و سایر قابلیتهای نرم افزار جز به جز آموزش داده می شود و مطمئنآ شما با مشاهده ی آن به راحتی می توانید اجسام مورد نظر خود را در عکس حذف کنید و بر تمامی قابلیتهای نرم افزار مسلط شوید. نسخه ای را که در اختیارتان قرار دادیم پرتابل بوده و نیازی به نصب ندارد و تنها با کلیک بر روی آیکون برنامه اجرا می شود که شما می توانید با کپی کردن فایل های نرم افزار در فلش مموری خود در صورت نیاز از آن در محل های مختلف که امکان نصب نرم افزار وجود ندارد استفاده کنید.

 

برخی از امکانات و قابلیت های این نرم افزار:
- حذف و جدا کردن اجسام در تصویر بدون تغییر در پس زمینه عکس.
- امکان تغییر سایز کلی عکس بدون تغییر سایز اجسام مورد نظر در آن.
- جدا کردن جسم مورد نظر از عکس تنها با پاک کردن آن با رنگ قرمز.
- قابلیت تغییر سایز رنگ قرمز برای پاک کردن اجسام بزرگ و کوچک.
- قابلیت تغییر محل قرار گرفتن اجسام در تصویر از راست به چپ و بر عکس.
- داشتن فیلم آموزشی کار با نرم افزار به صورت کامل و مرحله به مرحله.
- قابلیت برگرداندن عکس پس از ایجاد تغییرات به حالت اول خود.
- قابلیت چاپ تصاویر دلخواه توسط نرم افزار و با کمک پرینتر.
- قابلیت برگرداندن جسم حذف شده بر روی عکس Undo.
- داشتن ذربین برای بزرگ کردن و یا کوچک کردن تصویر.
- قابلیت جدا کردن قسمتی از عکس مورد نظر Crop.
- امکان افزایش و یا کاهش درجه ی شفافیت تصویر.
- امکان افزایش و یا کاهش درجه ی رنگ تصویر.
- قابلیت تغییر سایز عکس مورد نظر Resiaze.
- امکان چرخش تصویر به صورت 360 درجه.
- پرتابل بودن و قابل حمل با فلش مموری.
- قابلیت بروز رسانی نرم افزار از اینترنت.
- داشتن محیط زیبا و کاربرپسند.
- سازگار با ویندوز های مختلف.
- داشتن حجم مناسب.
- اجرا با یک کلیک.
- کاربرد آسان.
- و ...

پسورد فایل :
کپی