آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گرافیک » ویرایشگر تصویر » دانلود نرم افزار رفع قرمزی چشم برای ویندوز SoftOrbits Red Eye Remover 3.4

دانلود نرم افزار پاک کننده قرمزی چشم SoftOrbits Red Eye Remover

 پاک کننده قرمزی چشم  SoftOrbits Red Eye Remover

 

نرم افزار SoftOrbits Red Eye Remover به شما در پاک کردن اثر قرمزی چشم کمک می کند. اثر چشمان قرمز در عکاسی زمانی اتفاق می افتد که نور فلش دوربین به طور مستقیم به سمت چهره گسیل شود و از پشت حدقه چشم، بازتاب شود. به همین علت زمانی که عکس را ظاهر کنید میبینید که انگار چشم ها به رنگ سرخ در آمده اند. البته می توانید از اتفاق این اثر بد، جلوگیری نموده و با خرید دوربین های گران یا استفاده از bounce flash جلوی این اتفاق را بگیرید. اما دوربین های عادی فاقد این امکان هستند. بهرحال با استفاده از این نرم افزار می توانید تنها با یک کلیک این اثر را خنثی نموده و نیازی نیست که نگران مشخص کردن محل دقیق قرمزی چشم باشید، این نرم افزار این کار را به طور خودکار برای شما انجام خواهد داد. به طور معمول شما برای خنثی کردن این اثر باید به شکل دستی اقدام نموده و خروجی نهایی عکسی که بدست می آورید، بسته به نوع دقت شما در انتخاب مکان چشم است. اما این نرم افزار کار را برای شما بسیار آسان تر می کند.

 

ویژگی های نرم افزار پاک کننده قرمزی چشم :

 

- حذف قرمزی چشم در عکس حیوانات! برخلاف بسیاری از نرم افزار های مشابه این نرم افزار قابلیت تشخیص چشم های حیوانات را دارد و چشم هایی که حین گرفتن عکس به رنگ سبز قرمز یا آبی در آمده اند را این نرم افزار اصلاح نموده و به رنگ واقعی در می آورد.

- این نرم افزار احتیاجی به آموزش و یادگیری ندارد، رابط کاربری آن بسیار آسان بوده به شکلی که در اولین استفاده به سرعت نحوه استفاده از این نرم افزار را متوجه می شوید. همچنین فرمان های Undo and Redo  در این نرم افزار وجود دارد.

- شما امکان تغییر رنگ چشم را دارید و می توانید رنگ چشم هر کسی را به هر رنگ دلخواهی در بیاورید، خروجی نهایی کاملا طبیعی و واقعی به نظر خواهد رسید.

 

 

پسورد فایل :
کپی