آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گرافیک » پلاگین نرم افزارها » TMPGEnc Movie Plug-in AVC 1.0.13.13 پلاگین خروجی گرفتن فیلم با کیفیت بالا در پریمیر

دانلود TMPGEnc Movie Plug-in AVC برای ویندوز

TMPGEnc Movie Plug-in AVC پلاگین کاربردی ای می باشد که می توانید آن را به نرم افزار Premiere اضافه کنید تا امکان خروجی گرفتن به شکل H.264/MPEG-4 AVC را پیدا نمایید. این پلاگین از موتور x264 به عنوان Encoder اصلی استفاده می کند که سبب می شود محصولی با کیفیت را در زمانی اندک بدست آورید. امکان کار با Hardware encoding در سیستم هایی که دارای Sandy Bridge یا پردازنده های اینتل که دارای Intel Media SDK هستند نیز وجود دارد. شما می توانید فرمت هایی مانند MP4, MPEG-TS و MKV یا فرمت های صوتی را انتخاب نمایید.

تنظیمات را به شکلی دستی وارد کنید یا از قالب های پیش فرض آماده شده برای دیسک های بلوری، اسمارتفون ها و AVCHD استفاده نمایید. این قالب ها کار شما را برای Encode کردن آسانتر و سریع تر می سازند. آیا به دنبال شخصی سازی بیشتر H.264/AVC هستید؟ مشکلی وجود ندارد. امکان تغییر دادن ساختار GOP، کار با color space و ... وجود دارد. موتوری که این برنامه از آن استفاده می کند همانی است که در شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک، یوتوب و ... به کار می رود.


ویژگی های نرم افزار TMPGEnc Movie Plug-in AVC :


- پشتیبانی از طیف گسترده ای از فرمت ها

- قالب های از پیش آماده شده برای تلفن های همراه

- سرعت بالا در عمیات Encoding

- امکان خروجی گرفتن با رزولوشن 4K

- ایجاد ویدیوهای با کیفیت بالا

- امکان استفاده از قابلیت Intel® Media SDK 

- سازگار با Adobe Premiere Pro CC 2014 به بعد

- شخصی سازی کردن تنظیمات دلخواه


تصاویری از محیط نرم افزار TMPGEnc Movie Plug-in AVC :


دانلود TMPGEnc Movie Plug-in AVC برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی