آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گرافیک » پلاگین نرم افزارها » ایجاد قطعات موسیقی برای ویندوز با دانلود Native Instruments Kontakt 7.10.2

دانلود Kontakt برای ویندوز

Native Instruments Kontakt در این اپلیکیشن می توانید صدای طبل زه دار، سمفونی ارکستر، یا هر چیزی مابین آن ها را پدید آورید. زمانی که نیاز داشته باشید، این نرم افزار مانند یک sampler ساده برای شما کار خواهد کرد، و وقتی که به ابزاری حرفه ای احتیاج پیدا کنید، این برنامه می تواند مانند یک sonic scripting laboratory برای شما عمل کند. Native Instruments Kontakt نسل جدیدی از ویرایشگر های صوتی می باشد که با آلات موسیقی جدید و ویژگی های مختلفی که ارائه می کند می تواند نیاز طیف وسیعی از کاربران را برطرف سازد.

شما قادر خواهید بود که قطعات مختلف صوتی را به یک دیگر متصل کنید، لایه های مختلف ایجاد کنید و آن ها را به شکل دلخواه در بیاورید. دو دهه از اولین انتشار این برنامه می گذرد و موتور سازنده صوتی بروزرسانی های متعددی دریافت کرده است. Native Instruments Kontakt اپلیکیشنی مستقل است که برای کار کردن با آن نیاز به دیگر برنامه ای ندارید. افکت های جدید واقع گرایانه تری برای فایل های صوتی اضافه شده است که امکان کار با آن ها وجود دارد. در Native Instruments Kontakt صوت خود را با ابزار on-board ای نظیر wavetable ها شکل خواهید داد.


دانلود Native Instruments Kontakt 7

✅ نام نرم افزارNative Instruments Kontakt 7❤️ تعداد دانلود3493
⭐نسخه نرم افزار7.10.2🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 | 64 بیتی به بالا🔆 حجم فایل654 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Native Instruments Kontakt


- تکنولوژی پیشرفته در ایجاد فایل ها

- شکل دادن به فایل های صوتی با ابزار On-board

- مناسب برای انواع پروژه ها، از ساده  تا حرفه ای

- عملکرد مستقل، بدون نیاز به دیگر برنامه ها

- ایجاد صدای طبل های زهی

- متصل کردن فایل های صوتی به یک دیگر

- Sampler فوق العاده پیش رفته

- رابط کاربری سر راست بدون ایجاد پیچیدگی برای کاربر


تصاویری از محیط نرم افزار Native Instruments Kontakt :


دانلود Kontakt برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی