ZULA
شید
دانلود رایگان / گرافیک / پلاگین نرم افزارها / پلاگین پیچ و تاب دادن تصاویر در افترافکت RevisionFX RE:Flex 5.2.9 for After Effects

دانلود RevisionFX RE Flex برای ویندوز

RevisionFX RE:Flex پلاگینی قدرتمند برای کاربران افتر افکت می باشد که با آن می توانید اشکال تصاویر خود را تغییر دهید و آن ها را از جهت های مختلف بکشید. نتایج بدست آمده توسط این برنامه طبیعی بوده و کار کردن با آن آسان می باشد. این نرم افزار از الگوریتم و ماسک های اپلیکیشنی که پلاگین را روی آن نصب کرده اید استفاده می کند و بنابرین نیازی به آشنا شدن با رابط کاربری جدیدی نیست. برای استفاده از این افزونه، کافیست محل دلخواه عکس خود که می خواهید کشیده شود انتخاب نمایید و سپس فرم دلخواهی دوست دارید ایجاد شود را بر روی عکس خود بکشید.

باقی عملیات به شکل خودکار انجام می شود و تصویر شما به شکل جدیدی که برای آن تعریف کرده اید در می آید. ماسک ها می توانند باز یا بسته باشند و نیازی نیست که به یک دیگر، به شیوه ای خاص متصل گردند. بخش هایی از تصویر که توسط دست انتخاب نشده اند و به شکل خودکار توسط این برنامه شناسایی و تراز می گردند. در RevisionFX RE:Flex، محل انتخابی شما لزومی ندارد که یک سطح بسته باشد. اشکال کشیده شده، صاف و یک دست خواهند بود و جلوه ای طبیعی خواهند داشت.


ویژگی های نرم افزار RevisionFX RE:Flex :


- فیلترینگ MipMap 

- پشتیبانی از کانال های 8 و 16 بیتی

- کشیدن تصاویر به شکل تعاملی و دلخواه

- رابط کاربری آسان، بدون نیاز به یادگیری

- امکان انتخاب کردن گره ها، برای کشیده شدن بهتر

- بدون نیاز به انتخاب سطح بسته

- پیچ و تاب دهی تصاویر، به شکل صاف و یکدست

- انتخاب کردن میزان کشیده شدن عکس ها


تصاویری از محیط نرم افزار RevisionFX RE:Flex :


دانلود RevisionFX RE Flex برای ویندوز
لیست دانلود
  حجم فایل: 40 مگابایت
   (3.5/5)
پسورد فایل :
کپی
online×