آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » اینترنت » دانلود نرم افزار InternetTest 8.3.0 برنامه تست سرعت اینترنت و اندازه‌گیری عملکرد

دانلود نرم افزار InternetTest 8.2.0 برنامه تست سرعت اینترنت و اندازه‌گیری عملکرد

نرم افزار InternetTest یک برنامه برای تست سرعت اینترنت و اندازه‌گیری عملکرد اینترنت شما است. این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد تا سرعت دانلود و آپلود خود را اندازه‌گیری کنید، پینگ (ping) و تاخیر (latency) خود را بسنجید و مسائل دیگر مانند پایداری اتصال و کیفیت ارتباط تحت شرایط مختلف تست کنید.

نرم افزار InternetTest به شما اطلاعات مفیدی ارائه می‌دهد تا بتوانید عملکرد اینترنت خود را بررسی کرده و از اتصال بهتری بهره ببرید. بررسی این که آیا اتصال شما تحت شرایط مختلفی مانند تغییرات در ترافیک شبکه و بار سرور پایدار است یا خیر یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های برنامه به شمار می‌آید، اگر هر گونه مشکلی با اتصال شما به اینترنت وجود داشته باشد، این نرم‌افزار می‌تواند به شما خطاها و مشکلات را گزارش دهد.

دانلود نرم افزار InternetTest 8.2.0 برنامه تست سرعت اینترنت و اندازه‌گیری عملکرد


دانلود نرم افزار InternetTest


در برنامه InternetTest، ممکن است گزینه‌های مختلفی برای تست اینترنت وجود داشته باشد، مثل تست سرعت دانلود، تست سرعت آپلود، تست پینگ و تاخیر و غیره. انتخاب کنید که کدام تست را انجام دهید. پس از انتخاب نوع تست، برای شروع تست دکمه "شروع" یا "تست" را فشار دهید. برنامه شروع به انجام تست و اندازه‌گیری مقادیر مختلف می‌کند. پس از پایان تست، برنامه می‌تواند نتایج را به شما نشان دهد. این نتایج شامل سرعت دانلود، سرعت آپلود، پینگ، تاخیر و دیگر مقادیر قابل اندازه‌گیری باشد. با تحلیل نتایج، می‌توانید مشکلات اتصال خود را شناسایی کرده و بهبود‌های لازم را انجام دهید تا از یک اتصال بهتر به اینترنت برخوردار شوید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار InternetTest


  • - اندازه‌گیری سرعت دانلود و آپلود شما در زمان واقعی 
  • بررسی تحت شرایط مختلفی مانند تغییرات در ترافیک شبکه و بار سرور پایدار
  • وجود گزینه‌های مختلف برای تست اینترنت
  • رابط کاربری ساده و کاربرپسند برای تست اینترنت خود
  • انجام تست سرعت دانلود، تست سرعت آپلود، تست پینگ و تاخیر و غیره
پسورد فایل :
کپی