آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » اینترنت » دانلود PHPMaker 2024.8 | نرم افزار ساخت آسان صفحات PHP

دانلود نرم افزار ساخت آسان صفحات PHP با PHPMaker 10.0.3

PHPMaker فرمت PHP یکی از فرمت های پرکاربرد در طراحی صفحات وب می باشد که در دهه اخیر طراحان وب را به سوی خود جلب کرده است ، یکی از برترین نکات این فرمت می توان به انعطاف پذیری آن اشاره کرد که دست شما در طراحی های پیچیده و متصل به بان کهای اطلاعاتی مختلف باز خواهد گذاشت. PHPMaker نرم افزاری خودکار و قدرتمند برای ساخت یک مجموعه کامل PHP هماهنگ باMySQL, PostgreSQL, Microsoft Access, Microsoft SQL Server و پایگاه داده های Oracle می باشد.

با استفاده از PHPMaker می توانید به سرعت یک سایت را خلق کنید زیرا امکان مشاهده ، ویرایش ، جستجو ، اضافه کردن و حذف رکوردها از روی وب را با استفاده از آن در اختیار خواهید داشت. نرم افزار PHPMaker دارای انعطاف بالایی بوده و گزینه های متعدد آن برای ساخت نرم افزارهای PHP مورد نیاز شما طراحی شده اند. کدهای ساخته شده کاملا استاندارد و قابل دستکاری خواهند بود.  استفاده از PHPMaker برای کاربران مبتدی تا حرفه ای مناسب بوده و باعث صرفه جویی در زمان خواهد شد. از نرم افزراهای عالی دیگر در زمینه ساخت صفحات php می توان به دانلود PhpStorm اشاره کرد.


دانلود PHPMaker

✅ نام نرم افزار PHPMaker ❤️ تعداد دانلود 15756
⭐نسخه نرم افزار 2024.8 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   ویندوز 7 به بالا 🔆 حجم فایل 59 مگابایت

قابلیت های PHPMaker


- ایجاد فرم های وب: PHPMaker به شما این امکان را می دهد تا به سرعت و به آسانی فرم های وب برای ورود داده ها و اطلاعات بسازید. این فرم ها می توانند شامل فرم های ورود، جستجو، ویرایش و حذف باشند.

- ایجاد گزارش ها: شما می توانید با استفاده از این ابزار گزارش های وب را ایجاد کنید و اطلاعات موجود در پایگاه داده را به صورت جدولی یا نموداری نمایش دهید.

- امنیت: PHPMaker امکانات امنیتی متعددی را فراهم می کند تا از برنامه های وب شما در مقابل حملات مختلف محافظت کند. این شامل تأیید هویت کاربران، مدیریت دسترسی ها، و محدود کردن ریسک های امنیتی می شود.

- اتصال به پایگاه داده: امکان اتصال به انواع مختلف پایگاه داده ها را فراهم می کند، از جمله MySQL، SQL Server، Oracle، و PostgreSQL.

- تکنولوژی ریسپانسیو: برنامه های تولید شده معمولاً از تکنولوژی ریسپانسیو برای سازگاری با اندازه های مختلف صفحه نمایش و دستگاه ها استفاده می کنند.

- پشتیبانی از چند زبانی: PHPMaker به شما این امکان را می دهد تا برنامه های چندزبانه بسازید و به کاربران اجازه دهید زبان مورد نظر خود را انتخاب کنند.

- ویژگی های خودکار: PHPMaker دارای ویژگی های خودکاری است که به شما کمک می کنند تا کدهای مرتبط با پایگاه داده، فرم ها، و گزارش ها را به طور خودکار ایجاد و به روز کنید.

- قابلیت گردش کار: PHPMaker امکان ایجاد و مدیریت گردش کارهای پیچیده را فراهم می کند تا فرآیندهای تجاری را بهبود بخشید.

- پیکربندی سفارشی: شما می توانید PHPMaker را به صورت کاملاً سفارشی پیکربندی کنید تا نیازهای خاص برنامه های خود را پاسخ دهد.

- انتشار و مدیریت: به شما امکان می دهد برنامه های وب را منتشر کرده و مدیریت کنید تا به روزرسانی ها و تغییرات مورد نیاز را اعمال کنید.


لیست دانلود سیستم مورد نیاز

Windows 2012R2/2016/2019/8.1/10/11 (Windows 10/11 on ARM is NOT supported)

پسورد فایل :
کپی