آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » اینترنت » مدیریت دانلود » دانلود FreeGrabApp Free Dailymotion Download 5.0.9.227 Premium نرم افزار دانلود ویدیو از دیلیموشن

دانلود dailymotion download برای ویندوز

FreeGrabApp Free Dailymotion آیا تا به حال به دنبال دانلودر DailyMotion که بدون مشکل کار کند بوده اید؟ یافتن دانلودری که به سرعت فایل های ویدیویی را از DailyMotion دانلود کند و در عین حال رایگان باشد کار چندان ساده ای نیست. اما بالاخره شما چنین برنامه ای را پیدا کرده است. این نرم افزار بسیار سریع است و امکان دانلود هر فایل ویدیویی را در فرمت دلخواه می دهد. تمام آن چه که نیاز دارید نصب کردن برنامه بر روی کامپیوتر می باشد. با وجود این که عملیات دانلود آسان است و مسیری مشخص دارد، آن چه که بیشتر سرعت دانلود را شما را تعیین می کند منابع سیستمی ای است که در اختیار دارید.

کاربران می توانند ویدیو های خود را به سادگی در سیستم خود ذخیره کنند و در عین حل از مدت زمان باقی مانده دانلود فایل ها با خبر باشند. برای استفاده از این اپلیکیشن کافیست لینک ویدیوی مورد نظر خود را به برنامه بدهید تا باقی کار ها به شکل اتوماتیک برای شما انجام شود. از پنل سمت چپ برنامه می توانید تنظیمات برنامه را مطابق نیاز هایی که دارید تغییر دهید و شخصی سازی کنید. FreeGrabApp Free Dailymotion در پنل سمت چپ خود فایل های در حال دانلود، pause شده یا کامل شده را جداگانه لیست می کند.

ویژگی های نرم افزار FreeGrabApp Free Dailymotion


- دانلود بدون مشکل فایل ها
- دانلود فیلم در فرمت های مختلف
- تعیین کیفیت دلخواه برای دانلود
- ارائه شده به شکل رایگان
- نمایش مدت زمان باقی مانده دانلود فایل
- سرعت بالا در دانلود فایل ها

تصاویری از محیط نرم افزار FreeGrabApp Free Dailymotion :


دانلود dailymotion download برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی