آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » اینترنت » ایمیل » دانلود Zimbra Desktop v4.33.0 نرم افزار مدیریت ایمیل

دانلود Zimbra

Zimbra یک نرم افزار کارایی برای ارتقاء کارایی و مدیریت ایمیل، تقویت ارتباطات و سازماندهی تقویم و وظایف است. این نرم افزار که توسط شرکت Synacor توسعه داده شده است، به عنوان یک محصول Groupware محسوب می شود و امکان ارتباطات ایمیلی، تقویم، تماس ها و سایر ویژگی های گروهی را برای کاربران فراهم می آورد. همچنین، امکانات امنیتی و قابلیت های اندازه گیری عملکرد نیز در این نرم افزار دیده می شود.

Zimbra از پروتکل های ایمیل استاندارد مانند POP، IMAP و SMTP پشتیبانی می کند و همچنین از پروتکل های مدیریت ایمیل ActiveSync و CalDAV و CardDAV برای همگام سازی با دستگاه های مختلف استفاده می کند.

به عنوان یک سرور ایمیل، زیمبرا قابلیت های مدیریتی مثل مدیریت کاربران، نقش ها و دسترسی ها، مدیریت حجم ، مدیریت امنیت و بکاپ را فراهم می آورد. همچنین امکان اتصال به سیستم های اطلاعاتی مانند LDAP و Active Directory نیز وجود دارد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Zimbra 


- ایمیل: امکان ارسال، دریافت و مدیریت ایمیل ها با استفاده از پروتکل های استاندارد مانند POP، IMAP و SMTP. همچنین پشتیبانی از ایمیل های HTML و قابلیت های پیشرفته ای مانند فیلترینگ، دلیو، تجزیه و تحلیل ایمیل ها و مدیریت صندوق های ایمیلی مختلف. دانلود eM Client و دانلود Mozilla Thunderbird از دیگر برنامه های مرتبط می باشد.

- تقویم: امکان ساخت تقویم های شخصی و اشتراک گذاری آن ها با کاربران دیگر، همچنین امکان ایجاد رویدادها، وظایف و یادداشت ها در تقویم.

- مخاطبین: ذخیره، مدیریت و اشتراک گذاری دفترچه تلفن و مخاطبین با کاربران دیگر. امکان گروه بندی مخاطبین و افزودن اطلاعات تماس به آن ها.

- وظایف: ایجاد و مدیریت وظایف شخصی و اشتراک گذاری آن ها با دیگران.

- نشانی های کوتاه: امکان ایجاد نشانی های کوتاه برای اشتراک گذاری آسان تر لینک ها و اطلاعات.

- همگام سازی: امکان همگام سازی ایمیل، تقویم و مخاطبین با دستگاه های مختلف از طریق پروتکل های مانند ActiveSync و CalDAV/CardDAV.

- امنیت: امکان استفاده از امنیت SSL/TLS برای ارتباط امن با سرور و رمزنگاری اطلاعات حساس کاربران.


Zimbra


- قابلیت های مدیریتی: امکان مدیریت کاربران، نقش ها و دسترسی ها، مدیریت حجم ها و کوتاها، مدیریت امنیت و بک آپ.

- انتقال پیام ها: امکان انتقال ایمیل ها، مخاطبین و تقویم ها از سرویس های دیگر به زیمبرا.

- امکانات جستجو: امکان جستجوی پیشرفته در ایمیل ها، تقویم و مخاطبین با استفاده از فیلترها و عبارات مشخص.

- انتگراسیون: امکان ادغام با سیستم های اطلاعاتی مانند LDAP و Active Directory برای مدیریت هویت کاربران.

- پشتیبانی از سیستم عامل ها: قابلیت اجرا بر روی سیستم عامل های مختلف مانند Linux، Windows، macOS و دستگاه های موبایلی مانند iOS و Android.


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 76 مگابایت
   (4.0/5)

Windows 10 and 11.

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت