حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » اینترنت » ابزار اینترنت » دانلود NetSpot Unlimited Enterprise 2.13.750.1 آنالیز و بهبود سرعت و قدرت وای فای

دانلود NetSpot برای ویندوز

NetSpot Unlimited Enterprise برنامه ای حرفه ای است که با استفاده از آن می توانید بر روی وای فای آنالیز انجام دهید و آن را بهبود بخشید. نیازی نیست که فردی حرفه ای باشید، تمام داده ها به شکل بصری برای شما به نمایش در می آید. این نرم افزار با مکینتاش و انواع نسخه های ویندوز سازگار است. هدف اصلی این برنامه بررسی عملی بودن ایجاد شبکه اینترنتی در حیطی به خصوص و یافتن بهترین مکان ها برای کابل ها و آنتن ها می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید workstation های رجیستر نشده را شناسایی کنید و جلوی آن ها را بگیرید. هم چنین تنظیمات امنیتی مختلف نظیر Open, WEP, WPA/WPA2 Personal/Enterprise وای فای خود را بررسی کنید.
NetSpot Unlimited Enterprise قادر به تعیین توان سیگنال دریافتی وای فای است. تنها با چند کلیک بهترین شبکه وای فای را می توانید راه بندازید. این نرم افزار سورس های تولید سیگنال را شناسایی می کند و بنابرین قادر خواهید بود منبع وای فای خود را به دور از آن ها قرار دهید. این نرم افزار نقشه ای تصویری از وای شما نشان می دهد و می توانید مناطق غیر قابل دسترسی و مکان های بهینه و مناسب وای فای را با کمک آن بیابید. نقشه دلخواه خود را لود کنید، و heatmap شبکه خود را ایجاد نمایید. اکنون مشاهده هر کانال به شکل جداگانه در این برنامه کار آسانی شده است. می توانید کانال های دلخواه خود را برای وای فایتان انتخاب کنید تا از بیشترین سرعت لذت ببرید.

ویژگی های نرم افزار NetSpot Unlimited Enterprise


- مدیریت کانال های وای فای

- مشاهده بهترین مکان ها برای نصب آنتن

- تعیین توان سیگنال وای فای

- یافتن دسترسی های غیر مجاز

- بررسی تنظیمات امنیتی وای فای

- یافتن نقاط نامناسب وای فای

- اضافه کردن نقشه دلخواه به برنامه

- مشاهده اطلاعات به شکل بصری

تصاویری از محیط نرم افزار NetSpot Unlimited Enterprise :


دانلود NetSpot برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 6 مگابایت
   (3.3/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت