آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » اینترنت » ابزار اینترنت » دانلود و نصب MobaXterm 24.0 نرم افزار نظارت بر کامپیوتر های متصل به شبکه

MobaXterm ابزاری قدرتمند در زمینه نظارت و مدیریت بر روی کامپیوتر های متصل به شبکه می باشد.این نرم افزار قابلیت نمایش تمامی کامپیوتر های متصل به شبکه را با تمام جزییات دارا می باشد.همچنین می توانید pc مورد نظر را قفل گذاری کنید تا کاربران ان با یک رمز ورودی وارد ان شوند.MobaXterm توانایی کپی اطلاعات مورد نظر از دستگاه های شبکه را دارا می باشد.با استفاده از این نرم افزار میتوانید از راه دور هم به شبکه مورد نظر دسترسی داشته باشد که این ویژگی کار را برای مدیران شبکه ها بسیار راحت تر کرده است.همچنین می توانید به سرور خود از طریق ریموت متصل شوید.

MobaXterm نرم افزاری است که به عنوان یک کلاینت ترمینال ریموت و مدیریت اتصالات شبکه عمل می کند. این نرم افزار به شما امکان می دهد تا به راحتی به سرورها و دستگاه های دیگر در شبکه ی خود متصل شوید و از طریق یک رابط کاربری گرافیکی آن ها را مدیریت کنید.

با استفاده از MobaXterm، می توانید دستورات خود را بر روی سرورها و دستگاه های ریموت اجرا کنید و خروجی آن ها را دریافت کنید و شما می توانید از طریق نرم افزار فایل های خود را در سرورها و دستگاه های ریموت مدیریت کنید. این شامل انتقال فایل ها، کپی، جابجایی و حذف آن ها می شود.

MobaXterm از پروتکل های SSH، Telnet، RDP، VNC، FTP، SFTP و XDMCP پشتیبانی می کند. این به شما امکان می دهد با استفاده از یک نرم افزار، به انواع سرورها و دستگاه ها به راحتی متصل شوید.


دانلود MobaXterm

✅ نام نرم افزارMobaXterm❤️ تعداد دانلود16772
⭐نسخه نرم افزار24.0🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل40 مگابایت

ویژگی های نرم افزار MobaXterm

 

- محیط کار کاملا ساده

- قابلیت وصل شده به سرور از طریق ریموت

- توانایی کپی کردن اطلاعات مورد نظر از pc مورد نظر

- قابلیت مدیریت و مشاهده تمامی کامپیوتر های متصل به شبکه

- توانایی قفل کردن کامپیوتر مورد نظر

- قابلیت محدود سازی کاربران

- پشتیبانی از تمام ویندوز ها

- قابل نصب بر روی سیستم های 32 و 64 بیتی

 

 آموزش نصب و فعال سازی MobaXterm1 - نرم افزار را نصب کرده ولی اصلا اجرا نکنید !
2 - از درون پوشه Keygen فایل Keygen.exe را اجرا کنید و روی Get Version from File کلیک کنید و در پنجره باز شده به مسیر نصب برنامه (به صورت پیش فرض C:\Program Files (x86)\Mobatek\MobaXterm) رفته و MobaXterm.exe را انتخاب کنید. سپس بر روی Generate کلیک کنید.
3 - نرم افزار به صورت خودکار با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر می شود.
4 - تمام !
پسورد فایل :
کپی