سئو سایت
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / اینترنت / مسنجر / دانلود پیام رسان ایتا برای اندروید و کامپیوتر Eitaa 5.2

دانلود eitaa برای اندروید

eitaa ایتا برنامه ای هوشمند و کاملا بومی می باشد که تمامی امکانات قابل قبول پیام رسان های استاندارد روز دنیا را به شما ارائه می کند. با کمک نسخه وب این برنامه می توانید در رایانه خود نیز به پیام رسان دسترسی داشته باشید. امکان ساخت گروه و کانل وجود داشته و می توان فیلم ها را به فایل گیف تبدیل کرد و با دوستان به اشتراک گذاشت.

eitaa ایتا در فضای ابری نامحدود این برنامه هر چقدر که بخواهید می توانید فایل ها را ذخیره سازی کنید. تمامی نیاز های کاربران توسط این پیام رسان تحت پوشش قرار گرفته است، به عنوان مثال از ربات ها پشتیبانی می شود و با واسط های برنامه نویسی API می توانید امکانات برنامه را گسترش دهید. رابط کاربری این نرم افزار مشابه با تلگرام می باشد و سرعت بسیار بالایی را می توان در گفت و گو ها مشاهده کرد. از آنجایی که سرور های این پیام رسان در ایران قرار دارد، هزینه های اینترنتی شما به شکل قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد. خدمات مختلفی نیز برای کارآفرینان فراهم شده است که با استفاده از آن ها می تواند به مشتری یابی بپردازند و کسب در آمد کنند. این برنامه برای ویندوز نیز ارائه شده است.

ویژگی های نرم افزار ایتا eitaa

 

- رابط کاربری مدرن و کارآمد

- امکان اشتراک گذاری فایل ها

- سرعت بالا در گفت و گو ها

- امکانات مختلف برای کارآفرینان

- فضای ابری نامحدود و بی نظیر

- کاهش هزینه های اینترنت به شکل قابل توجه

- پشتیبانی از ربات ها و API

 

تصاویری از محیط این نرم افزار:

 

دانلود eitaa برای اندروید  دانلود eitaa برای اندروید  دانلود eitaa برای اندروید  دانلود eitaa برای اندروید  دانلود eitaa برای اندروید


پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت