آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » اینترنت » ابزار وبمستر » یافتن لینک های شکسته شده سایت ها برای ویندوز - دانلود VovSoft Broken Link Detector 4.1

دانلود VovSoft Broken Link Detector برای ویندوز

VovSoft Broken Link Detector شاید یکی از کاربردی ترین نرم افزار های موجود برای وب مستر ها باشد. در صورتی که مدیر وب سایتی هستید باید بدانید که کمتر چیزی می تواند بدتر از یک لینک شکسته شده باشد. نه تنها اینگونه لینک ها برای سئو بد هستند، بلکه تجربه کاربری بدی را برای بازدیدکنندگان سایت شما ایجاد می کند. در نتیجه آن، کاربران خود را از دست خواهید داد و کمتر افرادی سایتتان را باز خواهند کرد. گوگل به شکل منظم وب سایت ها را بررسی می کند و در صورتی که اینگونه لینک ها در سایتتان یافت شوند، امتیازی منفی دریافت خواهید کرد.

هرچه سریع تر، پیش از اینکه با هشدار های گوگل مواجه شوید اینگونه لینک ها را بیابید و آن ها را به لینک های سالم ری دایرکت کنید. VovSoft Broken Link Detector ابزاری برای یافتن اینگونه لینک ها در وب سایت شما است. کافیست url سایت خود را وارد این برنامه کنید تا لینک های آن چک شود و وضعیت سالم بودن یا شکسته بودن آن ها مشخص شود. داده ها را می توان در فایل CSV خروجی گرفت. این اپلیکیشن رابط کاربری بسیار ساده ای دارد. پس از این که URL خود را در بخش بالایی برنامه وارد کردید تنها کاری که لازم است انجام دهید فشردن کلید Start برای شروع عملیات می باشد.


دانلود VovSoft Broken Link Detector

✅ نام نرم افزارVovSoft Broken Link Detector❤️ تعداد دانلود2514
⭐نسخه نرم افزار4.1🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل4 مگابایت

ویژگی های نرم افزار VovSoft Broken Link Detector


- سرعت بالا در بررسی لینک های سایت

- خروجی گرفتن به شکل فایل CSV

- ارسال Feedback به شکل مستقیم به سازندگان

- رابط کاربری بسیار ساده

- نمایش تعداد لینک های بررسی شده

- آنالیز کردن و نمایش دادن لینک های شکسته شده

- امکان شخصی سازی گزینه های اضافی

- پشتیبانی از خروجی گرفتن با فرمت TXT


تصاویری از محیط نرم افزار VovSoft Broken Link Detector :


دانلود VovSoft Broken Link Detector برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی