زولا
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / صوتی و تصویری / دانلود کارتون و انیمیشن / دانلود انیمیشن 2020 Onward - کارتون به پیش 2020 با دوبله فارسی و زیرنویس

DMCA DELETE DOWNLOAD LINK


دانلود Onward برای ویندوز

Onward 2020 انیمیشنی فانتزی محصول شرکت پیکسار برای والت دیزنی است. این فیلم توسط Dan Scanlon کارگردانی شده است. به پیش روایتی از دو برادر الف را بیان می کند که به ماموریت پیدا کردن عطیفه باستانی برای زنده کردن پدرشان رفته اند. در جهانی که پر از موجودات اسرار آمیز است، جادو چیزی رایج و معمول بود. هرچند یاد گرفتن آن کار مشکلی بود و هر کسی از پس آن بر نمی آمد. بعد از گسترش تکنولوژی در طول سال ها، جادو فراموش شد و از یادها رفت. یان لایتفوت، الفی دبیرستانی که اعتماد به نفس چندانی ندارد با برادر بزرگترش برلی که عاشق بازی های نقش آفرینی و تاریخی است، در شهر مشرومتون زندگی می کند. پدر آن ها ویلدن کمی بعد از تولد یان فوت می کند.

Onward 2020 در تولد شانزده سالگی یان، مادرشان از ویلدن به آن ها هدیه می دهد. عصایی جادویی، جواهری نایاب و اسپلی که با کمک آن می توانند پدرشان را برای یک روز احیا کنند. یان به شکل تصادفی در اجرای این اسپل موفق می شود، اما تنها نیمه پایینی ویلدن شکل می گیرد و بعد از آن جواهر از بین می رود و اسپل ناتمام باقی می ماند. برادرها برای پیدا کردن جواهری دیگر راهی سفر می شوند و تصمیم می گیرند که اسپل را کامل کنند. Onward 2020 تنها سرنخ برادران برای پیدا کردن جواهر، در مکانی نزدیکی تپه ها قرار دارد. با بالا رفتن از تپه ها، یان و برلی از دست پلیس و گنگ پیکسیز فرار می کنند. بعد از ماجراهایی که آن ها در کوهستان سپری می کنند، بری جواهر را در چشمه باستانی پیدا می کند و آن را بر می دارد. اما با انجام این کار نفرینی باستانی احضار می شود.

تریلر انیمیشن Onward 2020نام انیمیشن : Onward 2020

سال انتشار انیمیشن : 2020

مدت زمان انیمیشن : 102 دقیقه

لیست دانلود
برای مشاهده لینک های دانلود تیک من ربات نیستم را بزنید. ( روی مربع خالی کلیک کنید)

DMCA DELETE DOWNLOAD LINK

  حجم فایل: 2.1 گیگابایت و 950 مگابایت
   (4.2/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت