آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » مالتی مدیا » دانلود و نصب CyberLink Promeo Premium 7.0.2231 نرم افزار ساخت ویدیو و گرافیک برای شبکه های اجتماعی

دانلود CyberLink Promeo

CyberLink Promeo این ابزار قدرتمند طراحی ویدیو و گرافیک با بیش از ده ها هزار الگوی مختلف را به کاربران ارائه می دهد. با داشتن این تنوع الگو ها، می توان به راحتی ویدیوها و گرافیک های مناسب برای شبکه های اجتماعی، پوسترها، دعوت نامه ها و فلایرها ایجاد کرد. مراحل ساخت نیز بسیار ساده است و شامل انتخاب الگو، سفارشی سازی محتوا و اشتراک گذاری آسان می باشد.

این ابزار با امکاناتی مانند عناوین متحرک گرافیکی، فیلترهای رنگی LUT، استیکرهای متحرک و ابزار هوش مصنوعی برای برش خودکار اشیاء از تصاویر، به کاربران امکان می دهد محتواهای جذاب و خلاقانه ای را ایجاد کنند. با افزودن جلوه های ویژه و سفارشی سازی محتوا، کاربران می توانند محتواهای خود را بهبود داده و بازخورد بیشتری از مخاطبین خود دریافت کنند.

از آنجایی که این ابزار به صورت روزانه الگوهای جدید اضافه می کند، همیشه به روز و با محتوای تازه و جذاب رو به رو خواهد بود. این امکانات باعث می شود که ایجاد محتواهای حرفه ای و جذاب برای کسب وکارها و افراد تازه کار و حرفه ای به سادگی انجام پذیرد. به طور کلی، این ابزار با تنوع ویژگی ها و امکانات خود، برای ایجاد محتواهای جذاب، حرفه ای و تنوع بخش بسیار مناسب است.


دانلود CyberLink Promeo Premium

✅ نام نرم افزارCyberLink Promeo Premium❤️ تعداد دانلود214
⭐نسخه نرم افزار7.0.2231🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا | 64 بیتی🔆 حجم فایل148 مگابایت

قابلیت های کلیدی CyberLink Promeo


- بیش از ده ها هزار الگو : این ابزار به کاربران بیش از ده ها هزار الگوی طراحی ویدیو و گرافیک در اختیار می دهد. این الگوها از گونه های مختلف برای مقاصد مختلف و با توجه به نیازهای کاربران آماده شده اند. دانلود CyberLink PhotoDirector و دانلود CyberLink PowerDirector و دانلود CyberLink ColorDirector Ultra از دیگر نرم افزارهای سازنده می باشد.

- سه مرحله ساخت آسان : فرآیند ساخت محتوا با این ابزار سه مرحله ساده شامل انتخاب الگو، سفارشی سازی محتوا و اشتراک گذاری محتوای طراحی شده می باشد.

- متحرک سازی عناوین و حاشیه ها :  کاربران می توانند به محتوای خود جلوه های ویژه ای اضافه کنند با افزودن عناوین متحرک گرافیکی و حاشیه های سفارشی.

- فیلترهای رنگی LUT : با یک کلیک، کاربران می توانند با استفاده از فیلترهای رنگی غنی و متنوع، محیط و مزاج محتوا را تغییر دهند.


CyberLink Promeo


- استیکرهای متحرک : ابزار استیکرهای متحرک قابل استفاده برای جلب توجه بیننده ها و جلوگیری از پیمایش بین محتوا می باشد.

- هوش مصنوعی برای برش خودکار : با استفاده از هوش مصنوعی، ابزار می تواند اشیاء یا افراد را از تصاویر خودکار برش کند و آن ها را به الگوها اضافه کند، که این کار فرآیند طراحی را سریعتر می کند.

- تنوع دسته بندی ها : ابزار دارای ده ها دسته بندی مختلف برای الگوها است که کاربران می توانند به راحتی الگوهای مناسب برای نیازهای خود پیدا کنند.

- به روزرسانی روزانه : این ابزار همواره با به روزرسانی های روزانه الگوهای جدیدی اضافه می کند، که این امکان را به کاربران می دهد تا همیشه از محتواهای تازه و جذاب برای ایجاد ویدیوها و گرافیک ها استفاده کنند.


آموزش نصب و فعال سازی CyberLink Promeo


1 - ابتدا اینترنت سیستم را قطع کرده و سپس بسته را از حالت فشرده خارج و نصب کنید .

2 - وارد پوشه Patch همراه فایل دانلود شده شوید و آن را هم نصب کنید.

3 - تمام!


لیست دانلود سیستم مورد نیاز

System Requirements
- Microsoft Windows 11, 10, 8.1/8, 7 (64-bit OS only)
- Intel Core™ i5 or AMD Phenom® II X4 B60
- 4GB Memory or higher.
- 1024 X 768 pixels, 16-bit color

پسورد فایل :
کپی