آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » مالتی مدیا » دانلود نرم افزار Audiority Plugins Bundle 2024.4.13 برنامه مجموعه پلاگین‌های موسیقی مختلف

دانلود نرم افزار Audiority Plugins Bundle 2024.4.13 برنامه مجموعه پلاگین‌های موسیقی مختلف

نرم افزار Audiority Plugins Bundle یک مجموعه از پلاگین‌های موسیقی است که توسط شرکت Audiority تولید شده‌اند. این مجموعه شامل انواع پلاگین‌های موسیقی مختلف مانند سینت‌ها، افکت‌ها، فیلتر‌ها می‌باشد که بیشتر برای استفاده در موسیقی الکترونیک و تنظیم صداها و میکس و مسترینگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. این عنوان پلاگین‌هایی که قابلیت‌های افکت و پردازش صدا مانند ریورب، کمپرسور برای بهبود و غنی‌تر کردن صداها دارد ارائه می‌دهند.

استفاده از Audiority Plugins Bundle برای تنظیم و بهبود صداها، ایجاد افکت‌های خلاقانه، تولید موسیقی و میکس و مسترینگ آن‌ها، به عنوان یک بخش حیاتی از فرایند ایجاد موسیقی الکترونیک و تولید صداهای حرفه‌ای، بسیار ارزشمند است. پلاگین‌هایی برای تنظیم فرکانس‌ها، حذف نویز، پاوراپ و کسب صداهای متفاوت در برنامه وجود دارد که به سادگی می‌توانید هر کدام را که نیاز داشتید فقط با چند کلیک ساده استفاده کنید.

دانلود نرم افزار Audiority Plugins Bundle 2024.4.13 برنامه مجموعه پلاگین‌های موسیقی مختلف


دانلود نرم افزار Audiority Plugins Bundle


نحوی کار با این برنامه به اینگونه است که پلاگین‌های Audiority را به میزبان DAW خود اضافه کنید. برای این کار، معمولا باید مسیر نصب نرم‌افزار را به DAW خود اعلام کنید تا امکان استفاده از پلاگین‌ها فراهم شود. پس از اضافه کردن پلاگین‌ها به DAW، آن‌ها را از لیست پلاگین‌ها انتخاب کرده و باز کرده تا بتوانید آن‌ها را در پروژه‌های موسیقی خود استفاده نمایید. داخل هر پلاگین Audiority، می‌توانید تنظیمات و افکت‌های مختلفی را اعمال کنید. برای مثال، در سینت‌ها می‌توانید فرکانس‌ها، اسیلاتورها و افکت‌های صدا را تنظیم کنید. پس از اعمال تنظیمات و افکت‌های موردنظر در پلاگین‌ها، می‌توانید تغییرات را ذخیره کرده و آن‌ها را به عنوان قسمتی از پروژه‌های موسیقی خود استفاده کنید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Audiority Plugins Bundle


  • وجود انواع پلاگین‌هایی برای میکس و مسترینگ صداها
  • بهبود کیفیت و تنظیم نهایی صداها به کمک قابلیت ها
  • تنظیم فرکانس‌ها، حذف نویز، پاوراپ و کسب صداهای متفاوت
  • مجموعه‌ای از سینت‌های مختلف با صداهای بی‌نظیر
  • قابلیت‌های افکت و پردازش صدا مانند ریورب، کمپرسور، اکو


پسورد فایل :
کپی