آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » مالتی مدیا » دانلود نرم افزار Tracktion Software Waveform 13 Pro 13.0.44 برنامه دیجیتال آهنگسازی و تولید موسیقی

دانلود نرم افزار Tracktion Software Waveform 13 Pro 13.0.37 برنامه دیجیتال آهنگسازی و تولید موسیقی

نرم افزار Tracktion Software Waveform 13 Pro یک برنامه دیجیتال آهنگسازی و تولید موسیقی است که توسط شرکت Tracktion Software تولید شده است. این نرم‌افزار برای تولید موسیقی، صداها و میکس و مسترینگ آهنگ‌ها طراحی شده است. Waveform 13 Pro دارای رابط کاربری ساده و کاربرپسندی است که امکانات بیشماری برای تولید، ویرایش و میکس موسیقی را ارائه می‌دهد.

نرم افزار Tracktion Software Waveform 13 Pro ابزارهای حرفه‌ای برای ویرایش و تغییر صداها را ارائه می‌دهد، از قطع و چسباندن صداها گرفته تا اعمال افکت‌های مختلف بر روی آن‌ها. Waveform 13 Pro دارای مجموعه‌ای از سینتی‌سایزرها، افکت‌ها و ابزارهای مختلف برای ایجاد صداهای منحصر به فرد و افکت‌های متنوع است. این عنوان امکانات کاملی برای میکس و مسترینگ آهنگ‌ها را فراهم می‌کند، از اعمال افکت‌ها و دیجیتالی‌سایشن تا ایجاد تراک‌های ترکیبی همگی قابل انجام است.

دانلود نرم افزار Tracktion Software Waveform 13 Pro 13.0.37 برنامه دیجیتال آهنگسازی و تولید موسیقی


دانلود نرم افزار Tracktion Software Waveform 13 Pro


برای شروع کار، یک پروژه جدید ایجاد کنید و تنظیمات اولیه مانند سرعت BPM و تنظیمات صوتی را اعمال کنید. از سینتی‌سایزرها، کانتکت‌ها یا سمپل‌ها استفاده کرده و صداهای مختلف را ایجاد کرده و میکس نمایید. از ابزارهای ویرایشگر صوتی Waveform 13 Pro برای تغییرات، قطع، چسباندن، اعمال افکت‌ها و محیط‌های مختلف صداها استفاده کنید. پس از تنظیمات لازم، می‌توانید صدای خروجی را ضبط کرده و آن را ذخیره و مدیریت کنید. نهایتاً پس از اتمام پروژه موسیقی، می‌توانید آن را به فرمت‌های مختلف صدایی یا ویدئویی ذخیره کرده و به اشتراک بگذارید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Tracktion Software Waveform 13 Pro


  • دارای رابط کاربری ساده و کاربرپسند برای تولید، ویرایش و میکس موسیقی
  • انواع مختلف ابزارهای حرفه‌ای برای ویرایش و تغییر صداها
  • مجموعه‌ای از سینتی‌سایزرها، افکت‌ها و ابزارهای مختلف برای ایجاد صداهای منحصر به فرد
  • عمال افکت‌ها و دیجیتالی‌سایشن تا ایجاد تراک‌های ترکیبی
  • قابلیت کنترل دستگاه‌های ورودی و خروجی صدا


پسورد فایل :
کپی