آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » مالتی مدیا » دانلود نرم افزار iZotope Neutron 4.6 برنامه قدرتمند میکس و مسترینگ صدا

دانلود نرم افزار iZotope Neutron 4.6 برنامه قدرتمند میکس و مسترینگ صدا

نرم افزار iZotope Neutron یک ابزار قدرتمند میکس و مسترینگ صدا که به مهندسان صدا و تهیه‌کنندگان موسیقی کمک می‌کند تا بهبود کیفیت میکس و مسترینگ صداهای خود را ارتقا دهند. iZotope Neutron امکانات بسیاری برای پردازش و بهبود صدا، تعادل توان‌ها، جلوه‌های صوتی و موارد دیگر ارائه می‌دهد.

نرم افزار iZotope Neutron دارای یک اکولایزر پیشرفته با فیلترهای مختلف، کنترل‌های پارامتری و خصوصیت‌های اصلاح صدا می‌باشد. این نرم‌افزار تعداد زیادی از کمپرسورها و دینامیک‌پردازان برای کنترل داینامیک صداها و افزایش پیچیدگی صدا ارائه می‌کند. Exciter: قادر به افزایش جلوه‌های صوتی و انرژی صدا می‌باشد. Transient Shaper: به شما امکان می‌دهد تنظیم جلوه‌های موقتی صداها مانند نرمی و سرعت تغییرات صدا را انجام دهید.

\دانلود نرم افزار iZotope Neutron 4.6 برنامه قدرتمند میکس و مسترینگ صدا


دانلود نرم افزار iZotope Neutron


برای استفاده از نرم‌افزار پس از اجرای iZotope Neutron، فایل صدایی که می‌خواهید میکس یا مسترینگ کنید را باز کنید. می‌توانید فایل‌های صوتی از پوشه‌های مختلف را انتخاب کرده و باز کنید. iZotope Neutron ابزارهای مختلفی را برای پردازش صداها ارائه می‌دهد. در این مرحله می‌توانید افکت‌های Equalizer، Compressor، Exciter و دیگر ابزارهای پردازش صدا را بر روی فایل صدای خود اعمال کنید. می‌توانید پارامترهای مختلف افکت‌ها را تنظیم کرده و تناسب میان اجزای صدا را بهینه‌سازی کنید. همچنین می‌توانید از ابزارهای Mix Assistant برای بهبود کیفیت و اعمال تنظیمات بهینه به میکس صدای خود استفاده کنید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار iZotope Neutron


  • - کنترل داینامیک صداها و افزایش پیچیدگی صدا
  • - دارای یک اکولایزر پیشرفته با فیلترهای مختلف، کنترل‌های پارامتری
  • - تنظیم جلوه‌های موقتی صداها مانند نرمی و سرعت تغییرات صدا
  • - مناسب برای مهندسان صدا حرفه‌ای و تهیه‌کنندگان موسیقی
  • - پردازش و بهبود صدا، تعادل توان‌ها، جلوه‌های صوتی و موارد دیگر


پسورد فایل :
کپی