آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » مالتی مدیا » دانلود نرم افزار Wave Arts Impulse Record Convology XT Binaries 1.33 برنامه پردازش سیگنال صدا

دانلود نرم افزار Wave Arts Impulse Record Convology XT Binaries 1.33 برنامه پردازش سیگنال صدا

نرم افزار Wave Arts Impulse Record Convology XT Binaries یک برنامه پردازش سیگنال صدا که به شما امکان می‌دهد تا افکت‌های حسی و صدایی با کیفیت بالا را به سمپل‌های خام و فایل‌های صوتی خود اعمال کنید. این نرم‌افزار از فرمت‌های مختلف پیاده‌سازی پردازنده‌های تصویری یا IR پشتیبانی می‌کند و امکان اضافه کردن تا ۳۲ بیت عمق بیت به فایل‌های صوتی شما را فراهم می‌کند. 

نرم افزار Wave Arts Impulse Record Convology XT Binaries محصولی از شرکت Wave Arts است و برای سیستم‌عامل‌های ویندوز و مکینتاش در دسترس است.Wave Arts Impulse Record Convology XT Binaries یک نرم‌افزار پردازش سیگنال صوتی با امکانات متنوع و قدرتمند است. برخی از قابلیت‌های این نرم‌افزار عبارتند از: امکان استفاده به عنوان پلاگین در میزبان‌های دیجیتال صدا مختلف مانند Pro Tools، Logic Pro، Ableton Live و غیره که باعث می‌شود طیف گسترده‌ای از میزبان‌ها را در اختیار خودتان داشته باشید.

دانلود نرم افزار Wave Arts Impulse Record Convology XT Binaries 1.33 برنامه پردازش سیگنال صدا


دانلود نرم افزار Wave Arts Impulse Record Convology XT Binaries


Wave Arts Impulse Record Convology XT Binaries یک فایل اجرایی است ممکن است به عنوان یک پلاگین در یک میزبان دیجیتال صدا (مانند Pro Tools، Logic Pro، Ableton Live و غیره) در دسترس باشد. ابتدا با باز کردن میزبان صدا و اضافه کردن Wave Arts Impulse Record Convology XT Binaries به پروژه خود اطمینان حاصل کنید، انتخاب یک فایل صوتی یا سمپل خام برای اعمال افکت‌ها و پردازش‌های صوتی اقدام بعدی می‌باشد. تنظیم و پیکربندی پارامترها و افکت‌های موجود در Wave Arts Impulse Record Convology XT Binaries برای بهینه‌سازی صدا را انجام دهید. لطفا توجه داشته باشید که این فرآیند ممکن است بسته به میزبان صدا و تنظیمات محیطی خاص شما متفاوت باشد.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Wave Arts Impulse Record Convology XT Binaries


  • - پشتیبانی از فرمت‌های مختلف پیاده‌سازی پردازنده‌های تصویری یا IR
  • - امکان اضافه کردن تا ۳۲ بیت عمق بیت به فایل‌های صوتی
  • - امکان اعمال تنظیمات و پارامترهای متنوع برای بهینه‌سازی صدا و پردازش‌های صوتی
  • - قابلیت پخش و شنیدن نتیجه نهایی در زمان واقعی
  • - طراحی کاربری ساده و کاربر پسند استفاده راحت و سریع از نرم‌افزار


پسورد فایل :
کپی