آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » مالتی مدیا » دانلود نرم افزار Imaginando VS 1.6.0 برنامه ایجاد جلوه های متنوع هنگام پخش موسیقی

دانلود نرم افزار Imaginando VS 1.6.0 برنامه ایجاد جلوه های متنوع هنگام پخش موسیقی

نرم افزار Imaginando VS به شما این امکان را می‌دهد اجرای زنده یا موزیک ویدیوهای خود را با تصاویری خیره‌کننده که در زمان واقعی به موسیقی شما واکنش نشان می‌دهند، تقویت کنید. شما به راحتی می‌توانید تصاویر خود را با سرعت موسیقی خود همگام‌سازی کنید، رنگ‌ها، شکل‌ها و جلوه‌ها را تنظیم نمایید، و حتی فیلترها را اعمال کرده تا یک تجربه بصری واقعا منحصربه فرد ایجاد کنید. اجراهای خود را به سطح بعدی ارتقا دهید و خود را در دنیایی از تصاویر جذاب غرق کنید.

نرم افزار Imaginando VS به شما کمک می‌کند که پارامترها را با استفاده از منابع صوتی و MIDI فعال کنید، تغییر دهید. این به شما امکان می‌دهد حرکت و پویایی را به صداهای هر لایه تزریق کنید و ترکیبات بصری جذابی ایجاد نمایید که در کنار موسیقی شما تکامل می‌یابد. چه به دنبال ایجاد حلقه‌های هندسی محیطی یا الگوهای ضربان‌دار ریتمیک باشید، VS گزینه‌های مدولاسیون گسترده‌ای را ارائه می‌دهد که تضمین می‌کند همیشه کنترل تصاویر را در اختیار دارید. شما می‌توانید پارامترهای مختلف را به سیگنال‌های صوتی، کنترل‌کننده‌های MIDI یا LFO مرتبط کرده تا عمق و پیچیدگی را به ترکیب‌بندی‌های بصری خود اضافه کنید. جهت دانلود برنامه Imaginando VS با سایت پاتوق یو همراه باشید.


دانلود Imaginando VS

✅ نام نرم افزارImaginando VS❤️ تعداد دانلود12
⭐نسخه نرم افزار1.6.0🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل673 مگابایت

دانلود نرم افزار Imaginando VS 1.6.0 برنامه ایجاد جلوه های متنوع هنگام پخش موسیقی


دانلود نرم افزار Imaginando VS


با طیف وسیعی از فرمت‌های پلاگین می‌توانید تصاویر خیره‌کننده را مستقیماً در DAW (ایستگاه کاری صوتی دیجیتال) مانند Ableton Live ادغام کنید. این به شما امکان می‌دهد تصاویری جذاب ایجاد کنید که در زمان واقعی به آهنگ‌های شما واکنش نشان می‌دهند و تولید موسیقی و اجرای زنده شما را افزایش می‌دهند. با استفاده از VS به عنوان یک پلاگین در DAW خود، می‌توانید تصاویر خود را با آهنگ‌های موسیقی خود همگام کنید و به شما امکان می‌دهد تصاویر را در کنار آثار صوتی خود دستکاری و کنترل نمایید. این یک دنیای کاملاً جدید از امکانات را برای ایجاد تجربیات سمعی و بصری همه‌جانبه و پویا در محیط DAW شما باز می‌کند. قابلیت‌های تعامل MIDI VS در DAW به شما فرصت‌های بی‌پایانی را برای ایجاد تصاویر پیچیده و شخصی‌سازی شده فراهم می‌کند که موسیقی شما را به شیوه‌ای یکپارچه و بصری تکمیل خواهد کرد.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Imaginando VS


  • - استفاده از کنترل‌های قدرتمند و ترکیب‌های پیچیده‌ای از عناصر گرافیکی دینامیک
  • - امکان ایجاد الگو‌های ژئومتریکی ساده یا الگوهای پیچیده و روانشناسانه
  • - قابلیت همگام‌سازی و تنظیم تمپوی ویژوال‌ها به موسیقی
  • - تنظیم رنگ‌ها، شکل‌ها و افکت‌ها برای ایجاد یک تجربه بصری یونیک
  • - قابلیت اتصال و تغییر پارامترها از منابع صوتی و MIDI برای ایجاد حرکت در هر لایه


پسورد فایل :
کپی