آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » مالتی مدیا » نرم افزار ویرایش فایل های ویدیویی | دانلود OpenShot Video Editor 3.1.1

دانلود برنامه ویرایشگر فایل های ویدیویی OpenShot Video Editor

برنامه OpenShot Video Editor یک ویرایشگر سبک ولی قدرتمند در زمینه ویرایش فایل های ویدیویی است که شما با استفاده از این برنامه می توانید براحتی هر چه تمام فایل های خودتان را ویرایش کرده . شما در این برنامه با استفاده از بسیاری از ابزار های موجود در برنامه قادر به خلق اثار هنری باشید از جمله این ابزار های : ابزار های  سه بعدی ،افکت های متن ، افکت هایی که می توانید چندین عکس را تبدیل به ویدیو کنید و.... این برنامه دارای محیط کاربری کاربر پسند است که کاربر می تواند باا ستفاده از آن لذتی شیرین از استفاده از برنامه داشته باشد از جمله این میان برها می توان : به دراپ و درگ کردن ، اسکرولینک یا بالا پایین کردن در صفحه و هم چنین جستجو در ویدیو تنها با کلید و... نام برد .

این برنامه از مهم ترین فرمت های ویدیو یی از جمله mkv , mp4 , mpeg و.... و مهم ترین فرمت های صوتی از جمله mp3 , ac3 ,ogg , ...  و فرمت های عکس از جمله  jpg , png,gif , .... را پشتیانی می کند که همین ها در کنار هم باعث ویدیو های خروجی با کیفیت بالا می شود .


دانلود OpenShot Video Editor

✅ نام نرم افزارOpenShot Video Editor❤️ تعداد دانلود12227
⭐نسخه نرم افزار3.1.1🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل135 مگابایت

قابلیت های کلیدی برنامه OpenShot Video Editor

 

پشتیبانی از مهم ترین فرمت های ویدیو یی از جمله mkv , mp4 , mpeg و.... و مهم ترین فرمت های صوتی از جمله mp3 , ac3 ,ogg , ...  و فرمت های عکس از جمله  jpg , png,gif , ....

دارای ابزار های مهم از جمله افکت های سه بعدی برای عکس و فیلم

دارای میانبر های بسیار زیاد در برنامه و هم چنین وجود رابط کاربری ساده و کاربر پسند

و......

 

 

پسورد فایل :
کپی