آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » مالتی مدیا » ویرایشگر فیلم » دانلود و نصب Adobe Speech to Text for Premiere Pro 2024 v12.1.6 نرم افزار تبدیل صدا به متن در پریمیر

دانلود Adobe Speech to Text for Premiere Pro برای ویندوز

Adobe Speech to Text for Premiere Pro  نرم افزاری بی نظیر برای تبدیل کردن صدا به متن در نرم افزار پریمیر 2023 می باشد. اگر می خواهید برای ویدیوهایتان زیرنویس تولید کنید این برنماه به کارتان خواهد آمد. می توانید به راحتی دیالوگ ویدیو را به متن تبدیل کنید و سپس آن را به زبان دیگر ترجمه کنید. ویرایش کردن ویدیوها ممکن است. امکان اضافه کردن متن به تایم لاین وجود دارد. این نرم افزار از هوش مصنوعی برای استخراج صدا از فایل های ویدیوییتان استفاده می کند. قادر به شخصی سازی کردن کپشن فایل های ویدیوییتان از جنبه های مختلف هستید. می توانید به تمام ویدیوهایتان کپشن اضافه کنید و کپشن هایتان را در پلتفرم های مختلف مشاهده نمایید. این نرم افزار کار ترجمه ها را تسریع می کند.
 این اپلیکیشن به شکل خودکار کار می کند و استخراج صدا را با بیشترین سرعت مکن انجام می دهد. در حال حاضر، 13 زبان زنده دنیا دقت فوق العاده و باورنکردنی ای دارند که انگلیسی از جمله این زبان هاست. این نرم افزار از زبان های ایتالیایی، روسی، هندی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، چینی، انگلیسی، پرتغالی، ژاپنی و ... پشتیبانی می کند. توجه داشته باشید که این اپلیکیشن یک نرم افزار مستقل نیست. باید اول adobe preimer pro 2023 یا بالاتر را روی سیستمتان نصب کرده باشید و سپس این اپلیکیشن را به عنوان یک پلاگین روی آن نصب کنید تا قادر به تبدیل کردن صدا به متن باشید.


دانلود Adobe Speech to Text for Premiere Pro

✅ نام نرم افزارAdobe Speech to Text for Premiere Pro❤️ تعداد دانلود1414
⭐نسخه نرم افزار2024 v12.1.6🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 10 به بالا | 64 بیتی🔆 حجم فایل12.7 گیگابایت

ویژگی های نرم افزار Adobe Speech to Text for Premiere Pro


- رابط کاربری ساده
- تبدیل کردن صدا به متن
- پشتیبانی از 13 زبان زنده دنیا
- کاملا خودکار
- استفاده از هوش مصنوعی
- مناسب برای ساخت زیرنویس

زبان های پشتیبانی شده


- انگلیسی
- انگلیسی (بریتانیا)
- چینی ساده شده (ماندارین)
- چینی سنتی (ماندارین)
- اسپانیایی
- آلمانی
- فرانسوی
- ژاپنی
- پرتغالی
- کره ای
- ایتالیایی
- روسی
- هندی

نکته : باید اول adobe preimer pro 2024 روی سیستم شما نصب باشد.
پسورد فایل :
کپی