آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » مالتی مدیا » ویرایشگر فیلم » دانلود نرم افزار UniFab 2.0.1.7 تبدیل، فشرده‌سازی، و ویرایش ویدیو و فیلم

دانلود UniFab

UniFab ابزار قدرتمند و عالی که توانایی تبدیل، فشرده سازی، و ویرایش بیش از هزار فرمت ویدیویی را به کاربران ارائه می دهد. این ابزار می تواند ویدیوها را از رزولوشن های پایین به 1080p تبدیل کند، صدا را به DTS 7.1 ارتقا دهد، و ویدیو را به استانداردهای HDR10 یا Dolby Vision با استفاده از تقویت کننده هوش مصنوعی ارتقا دهد.امکان تبدیل ویدیوهای SDR به استاندارد HDR را نیز فراهم می کند.
UniFab Pro این امکان را به کاربران می دهد تا ویدیوهای خود را به کیفیت بالاتر Dolby Vision یا HDR10 ارتقا دهند. همچنین، این ابزار دارای قابلیت انتخاب فراداده های داینامیک Dolby Vision است.
UniFab Pro همچنین می تواند ویدیوهای دانلود شده را به فرمت HDR تبدیل کند و با StreamFab به صورت مستقیم کاربران می توانند ویدیوهای خود را به نرم افزار انتقال دهند.

نرم افزار قابلیت بزرگ نمایی هوشمند با استفاده از هوش مصنوعی را برای ویدیوها ارائه می دهد. از این راه، کاربران می توانند ویدیوهای با رزولوشن پایین مانند 360p، 480p و 720p را به 1080p بزرگ نمایی کرده و جزئیات بیشتر و واضح تری را در تصاویر خود مشاهده کنند.


دانلود UniFab

✅ نام نرم افزارUniFab❤️ تعداد دانلود142
⭐نسخه نرم افزار2.0.1.7🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 8 به بالا | 64 بیتی🔆 حجم فایل184 مگابایت

UniFab Pro قادر به ارتقاء جلوه های صوتی نیز است. این ابزار می تواند صداها را با استفاده از فرمت های صوتی مانند DTS 7.1 بهبود بخشد، که تجربه صوتی کاربران را به سبک سینمایی افزایش می دهد.

نکته ای که در متن ذکر شده است، نیاز به ویدیوهای HDR10 یا Dolby Vision را بررسی می کند و توضیح می دهد که چرا ویدیوهای با کیفیت HDR مهم هستند. UniFab Pro این امکان را به کاربران می دهد که ویدیوهای SDR را به استاندارد HDR یا حتی Dolby Vision ارتقا دهند، که باعث افزایش روشنایی، طیف رنگی گسترده تر و جزئیات بیشتر در تصاویر می شود. دانلود HandBrake و دانلود Adobe Premiere از دیگر ابزارهای عال ویرایش ویدیو می باشند.


UniFab


قابلیت های کلیدی UniFab


- تبدیل فرمت های ویدیویی: نرم افزار قابلیت تبدیل بیش از 1000 فرمت ویدیویی را فراهم می کند.

- بزرگ نمایی هوشمند با AI Enlarger: با استفاده از هوش مصنوعی، UniFab Pro قابلیت بزرگ نمایی هوشمند ویدیوها را به رزولوشن 1080p ارائه می دهد، بدون از دست دادن کیفیت تصویر.

- ارتقاء جلوه های صوتی: این نرم افزار قادر به ارتقاء جلوه های صوتی است و می تواند صداها را به فرمت هایی مانند DTS 7.1 ارتقاء دهد، که تجربه صوتی کاربران را بهبود می بخشد.

- تبدیل به HDR10 و Dolby Vision: این اقدام باعث افزایش روشنایی، طیف رنگی گسترده تر و جزئیات بیشتر در تصاویر می شود.

- استفاده از تقویت کننده هوش مصنوعی: از تقویت کننده هوش مصنوعی برای بهبود ویدیوها و افزایش کیفیت تصویر و صدا استفاده می کند.

- سازگاری با دستگاه های HDR: برای بهینه سازی تجربه تماشا، این نرم افزار می تواند ویدیوهای SDR را به HDR10 ارتقاء دهد، به ویژه برای دستگاه هایی که از استاندارد HDR10 پشتیبانی می کنند.

- کنترل فضای رنگی:انتخاب فضای رنگی از گزینه های DCI-P3 و Rec.2020 برای سازگاری بهینه با دستگاه های مختلف.

- ارتقاء به Dolby Vision : ارتقاء ویدیوها به استاندارد Dolby Vision را فراهم می کند که از کیفیت بالاتری نسبت به HDR10 برخوردار است.

- ارتقاء دانلودها با StreamFab: تبدیل ویدیوهای دانلود شده به فرمت HDR با استفاده از StreamFab و انتقال آنها به UniFab Pro.

- حالت های HDR10 گوناگون: UniFab Pro دارای حالت های ویدیوی HDR10 جهانی و سینما برای سناریوهای مختلف مشاهده است.

- آسانی در استفاده: امکان ایمپورت ویدیوها به UniFab Pro با یک کلیک و امکان ارتقاء آسان و کارآمد به کیفیت HDR.


آموزش نصب و فعال سازی UniFab


1 - بسته را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.

2 - نرم افزار را نصب کنید ولی باز نکنید.

3 - محتویات پوشه Crack همراه فایل دانلود شده را در مسیر نصب نرم افزار کپی کنید.


- مسیر نصب نرم افزار کجاست ؟ روی آیکون نرم افزار در دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Open filce loction را کلیک می کنید.


لیست دانلود
پسورد فایل :
کپی