آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود بازی Hyper Light Drifter هایپرلایت دریفتر برای کامپیوتر

دانلود Hyper Light Drifter برای ویندوز

Hyper Light Drifter جهانی زیبا، عظیم و متروکه که دارای خطر ها و تکنولوژی های فراموش شده را کاوش کنید. در سرزمینی وحشی، صدای گذشته ای تاریک و خشن طنین می اندازد. جایی که با گنج ها و خون اشباع شده است. Hyper Light Drifter یک بازی ماجراجوینه نقش آفرینی با مکانیسمی مدرن و طراحی های فوق العاده است که سطح بزرگتری را نسبت به بازی های معمول در بر می گیرد. دریفترهای این جهان جمع آوری کنندگان دانش های گم شده، تکنولوژی های فراموش شده، و تاریخ های ناقص هستند. دریفتر ما توسط بیماری رام نشدنی شکار شده است، و برای درمان آن بیشتر به اعماق زمان و سرزمین های متروکه سفر می کند به امید آن که راهی برای آرام کردن این بیماری بدسگال بیابد.
هر چیزی از در این بازی، از  عناصر پس زمینه تا کاراکتر ها با دست متحرک سازی شده است. شروع بازی کار ساده ای است و همه می توانند آن را انجام دهند، اما استاد شدن در آن کار دشواری خواهد بود. دشمنان دارای تعداد زیادی هستند و خطرناکند. خطرها هر لحظه ممکن است بدن ظریف شما را له کنند، و در عین حال گروه هایی که با شما دوست هستند نایاب باقی می مانند. سلاح های خود را ارتقا دهید، مهارت های جدیدی را بیاموزید و تجهیزات باستانی را کشف کنید.

ویژگی های بازی Hyper Light Drifter


- سلاح ها را ارتقا دهید.

- در جهانی بزرگ به کاوش بپردازید.

- گرافیکی جذاب را مشاهده کنید.

- از اسرار گذشتگان با خبر شوید.

- تکنولوژی های فراموش شده را بیابید.

- ترجمه شده به 6 ززبان زنده دنیا

- دارای 23 اچیومنت استیمی

- توانایی های تازه ای بیاموزید.


حداقل سیستم مورد نیاز:


سیستم عامل: ویندوز 7 و بالاتر
پردازنده: 1.2 گیگاهرتز
حافظه: 4 گیگابایت رم
گرافیک: 512 مگابایت حافظه تصویری
DirectX: نسخه 10
ذخیره سازی: 2 گیگابایت فضای موجود

تصاویری از محیط نرم افزار Hyper Light Drifter:


دانلود Hyper Light Drifter برای ویندوز  دانلود Hyper Light Drifter برای ویندوز  دانلود Hyper Light Drifter برای ویندوز  دانلود Hyper Light Drifter برای ویندوز  دانلود Hyper Light Drifter برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی