آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود بازی Lost Ruins v1.0 نصب بازی خرابه های گم شده برای کامپیوتر

دانلود Lost Ruins برای ویندوز

Lost Ruins از بازی های دو بعدی پیکسلی سبک بقا می باشد. در نقش دختری جوان که در مکانی ناشناخته هشیار شده است نقش آفرینی کنید. او خاطراتش را از دست داده است و باید به او کمک کنید تا از موانع مختلف عبور کنید. جهانی خطرناک و تاریک را کاوش کنید، با هیولاهای هولناک مبارزه کنید و باس ها را شکست دهید. این بازی بیش از 40 استیم مختلف را در خود جای داده است که با فعالیت های مختلف می توانید آن ها را بدست آورید.

این بازی به 9 زبان زنده دنیا ترجمه شده است و از دسته ها نیز پشتیبانی می کند. از سلاح های مختلف، تبرها، و ... استفاده کنید و هیولاها را تیکه تیکه کنید. به استاد اسپل های مختلف تبدیل شوید. می توانید از چوب های جادویی استفاده کنید. هیولاها را بسوزانید، باس ها را یخ کنید، و زمانی که تحت خطر قرار می گیرید، خونتان را با جادو پر کنید. پلی استایلتان را خودتان انتخاب کنید. می توانید به یک شمشیر زن تبدیل شوید، یا به یک جادوگر. جهان این بازی خطرناک است، و باید از تجهیزات مختلفی برای شکست دادن دشمنانتان استفاده کنید. برخی از تجهیزات از شما در مقابل آتش محافظت می کنند، برخی دیگر قادر به پر کردن خون شما هستند و برخی دیگر استفاده های دیگری دارند. از آن ها به شکل استراتژیک استفاده کنید.

ویژگی های بازی Lost Ruins :


- تعامل با کاراکترهای مختلف

- گرافیک پیکسلی دوست داشتنی

- ماجراجویی در مناطق مختلف

- استفاده از انواع شمشیرها

- استفاده از جادو

- دارای 40 اچیومنت استیمی

- شکست دادن باس های قدرتمند


تریلر بازی Lost Ruins


حداقل سیستم مورد نیاز:


سیستم عامل: ویندوز 7
پردازنده: 1.6 گیگاهرتز
حافظه: 2 گیگابایت رم
گرافیک: 512 مگابایت
DirectX: نسخه 11
فضای ذخیره سازی: 600 مگابایت فضای موجود


سیستم پیشنهادی:


سیستم عامل: ویندوز 7
پردازنده: 2 گیگاهرتز
حافظه: 4 گیگابایت رم
گرافیک: 1 گیگابایت
DirectX: نسخه 11
فضای ذخیره سازی: 1 گیگابایت فضای موجود

تصاویری از محیط بازی Lost Ruins :


دانلود Lost Ruins برای ویندوز  دانلود Lost Ruins برای ویندوز  دانلود Lost Ruins برای ویندوز  دانلود Lost Ruins برای ویندوز  دانلود Lost Ruins برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی