آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود و نصب بازی ‏‏‎‎307 Racing مسابقات ماشین 307 برای کامپیوتر

بازی Dinosaur Simulator

307 Racing در سبک مسابقه ایی و ماشینی می باشد که در سال 2023 عرضه شده اس ، این بازی در سبک در مسابقات Circuit Racing می باشد این سبک مسابقات نام رایجی برای چندین نوع مسابقات اتومبیل رانی است که بر روی مسیرهای ویژه با سطوح سفت برگزار می شوند. ویژگی اصلی این رقابت ها این است که مسیری با شکل بسته (حلقه) دارند. در این مسابقات، رانندگان باید در طول چندین دور از مسیر حلقه ای عبور کنند و بهترین زمان را برای اتمام مسیر به خود اختصاص دهند.

در مسابقات Circuit Racing، عموماً رانندگان برای دستیابی به سرعت بالا، تکنیک های مختلف رانندگی، تجربه و دانش فنی را برای مدیریت مناسب خودرو در مسیرهای هموار و پرچالش باید استفاده کنند. همچنین، استراتژی های مختلفی مانند استفاده از ترفند، برخورد با رقبا و مدیریت سوخت نیز در این نوع مسابقات مهم است.

در بازی 307 Racing شما تجربه ای هیجان انگیز از مسابقات حلقه ای اتومبیل رانی خواهید داشت. با گرافیک بالا، کنترل آسان و گیم پلی جذاب، این بازی شما را به ماجراجویی فراموش نشدنی می برد.

در این بازی، شما در مسیرهای حلقه ای متعدد قرار می گیرید و باید با سایر ماشین ها رقابت کنید. هدف اصلی شما این است که به عنوان اولین شخصی که به خط پایان مسابقه می رسید، تبدیل شوید. برای دستیابی به این هدف، شما باید توانایی خود را در اجتناب از رقبا نشان دهید و با استفاده از تاکتیک های مناسب، آن ها را پشت سر بگذارید.BeamNG Drive و  دانلود بازی Assetto Corsa Competizione  و  دانلود بازی Monster Truck Championship از دیگر بازی های مرتبط می باشند.


307 Racing


بازی 307 Racing دارای گرافیکی زیبا و جزئیات دقیق است که به شما تجربه ای واقعی از مسابقات اتومبیل رانی را ارائه می دهد. کنترل بازی نیز بسیار آسان است، بنابراین هرکسی می تواند به راحتی بازی را یاد بگیرد و لذت ببرد. همچنین، گیم پلی جذاب بازی، شما را به ماجراجویی های فراوان و هیجان انگیز در دنیای مسابقات حلقه ای رانندگی می برد.

بازی 307 Racing تجربه ای سرگرم کننده و بی فراموشی را برای شما به ارمغان می آورد. آیا شما آماده هستید تا با سرعت بالا و تکنیک های خود، به رقابت با دیگر رانندگان بپردازید و به عنوان قهرمان این مسابقات برگزیده شوید.


ویژگی های بازی 307 Racing


- گرافیک خوب
- کنترل آسان
- گیم پلی جالب
- ماجراجویی و  فراموش نشدنی


تریلر بازی 307 Racing 


307 Racing  307 Racing  307 Racing  307 Racing


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 4.2 گیگابایت
   (4.1/5)


حداقل سیستم مورد نیاز


OS: Windows 8.1, 10
Processor: Intel Core i5-3570K or AMD FX-8310
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1050 / AMD Radeon HD 7870
DirectX: Version 9.0
Storage: 250 MB available space


سیستم پیشنهادی


OS: Windows 8.1, 10
Processor: Intel Core i5-3570K or AMD FX-8310
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1050 / AMD Radeon HD 7870
DirectX: Version 11
Storage: 350 MB available space

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت