آروان
بازی حکم
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود و نصب بازی SnowRunner آفرود در جاده های یخی و برفی برای کامپیوتر

بازی SnowRunner


نسخه جدید در تاریخ 28 مهر با تمامی dlc ها جایگزین شد.


SnowRunner یک بازی شبیه سازی آفرود جذاب است که توسط استودیوی Saber Interactive توسعه یافته و توسط Focus Home Interactive منتشر شده است. این بازی در سبک شبیه سازی رانندگی و ماجراجویی است و تمرکز اصلی آن بر روی رانندگی و مدیریت وسایل نقلیه در محیط های سخت و پرمخاطره قرار دارد.

در SnowRunner، شما در نقش یک راننده قرار می گیرید که باید با استفاده از انواع وسایل نقلیه شامل کامیون ها، جیپ ها و ماشین های مختلف، به مأموریت های مختلف در محیط های برفی، باتلاقی و کوهستانی بروید. وظیفه شما عبور از مسیرهای دشوار، جمع آوری بارها و تحویل آنها به مقصد نهایی است.

بازی SnowRunner دارای یک بازی محیط باز با جزییات واقع گرایانه است که شامل عناصری مانند جاده های برفی، رودخانه ها، باتلاق ها، کوهستان ها و معابر غیرممکن است. شما باید با توجه به شرایط آب و هوایی و وضعیت جاده، استراتژی مناسبی را برای عبور از موانع پیش رو انتخاب کنید. همچنین می توانید وسایل نقلیه خود را بهبود داده و تجهیزات اضافی را نصب کنید تا بهترین عملکرد را در مأموریت ها داشته باشید.


دانلود SnowRunner

✅ نام نرم افزارSnowRunner❤️ تعداد دانلود3223
⭐نسخه نرم افزار3-Year Anniversary Edition🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا | 64 بیتی🔆 حجم فایل33.5 گیگابایت

بازی SnowRunner شامل مجموعه ای از نقشه ها و مأموریت های متنوع است که با عبور از آن ها، سطوح بیشتری را به دست می آورید و تجربه جدیدتری را تجربه می کنید. همچنین بازی حالت چندنفره آنلاین را نیز داراست که به شما اجازه می دهد با دیگر بازیکنان از سراسر جهان همکاری یا رقابت کنید.

در مجموع، SnowRunner یک بازی شبیه سازی جذاب است که با جزییات واقع گرایانه و محیط های چالش برانگیز، تجربه ی منحصربه فردی را برای علاقه مندان به ماشین ها و ماجراجویی های رانندگی فراهم می کند. دانلود بازی مسابقه ماشین آفرود و دانلود بازی شبیه سازی رانندگی آفرود از دیگر بازی های مرتبط می باشند.


snowrunner


قابلیت های بازی SnowRunner


- محیط های گسترده و واقع گرایانه: بازی شامل محیط های برفی، باتلاقی و کوهستانی است که با جزئیات واقع گرایانه طراحی شده اند. این محیط ها شامل جاده های دشوار، رودخانه ها، باریکه ها و موانع طبیعی متنوع هستند.

- مجموعه ای از وسایل نقلیه: SnowRunner شامل مجموعه ای از وسایل نقلیه قدرتمند است که شامل کامیون ها، جیپ ها، جرثقیل ها و دیگر وسایل نقلیه خاص می شود. هر وسیله نقلیه دارای ویژگی های خاصی است که می توانید آنها را بهبود دهید و تجهیزات اضافی را نصب کنید.

- مدیریت منابع: برای پیشرفت در بازی، باید به مدیریت منابع بپردازید. شما باید بارها را جمع آوری کنید و آنها را به مقصد نهایی تحویل دهید. همچنین باید به سوخت، قطعات یدکی و تجهیزات نگهداری و تعمیر وسایل نقلیه خود توجه کنید.

- حالت چندنفره آنلاین: SnowRunner امکان بازی در حالت چندنفره آنلاین را نیز فراهم می کند. شما می توانید با دوستان خود همکاری کنید و مأموریت ها را با هم انجام دهید یا در مسابقات رقابتی شرکت کنید.


تریلر بازی SnowRunner- سیستم آب و هوا پویا: SnowRunner دارای سیستم آب و هوا پویا است. شرایط آب و هوایی می توانند تغییر کنند و تأثیری بر رانندگی و موانع محیطی داشته باشند. باید با شرایط آب و هوایی موجود در هر نقطه مقصد آشنا شوید و استراتژی مناسبی را انتخاب کنید.

- ویرایشگر نقشه: SnowRunner اجازه می دهد تا با استفاده از ویرایشگر نقشه خود، نقشه ها و ماموریت های سفارشی خود را ایجاد کنید و با سایر بازیکنان به اشتراک بگذارید.

این قابلیت ها تنها چند مورد از قابلیت های کلیدی بازی SnowRunner هستند. این بازی تجربه ای عمیق و چالش برانگیز در دنیای شبیه سازی رانندگی و ماجراجویی ارائه می دهد.


حداقل سیستم مورد نیاز


OS: Windows 7/8/10 (64-bit
Processor: Intel i3-4130 3.4 GHz / AMD Ryzen 3 2200U 3.4 GHz
Memory: 8 GB
Graphics: 2 GB, GeForce GTX 660 / Radeon R9 270
Direct X: Version 11
Storage: 20 GB

آموزش نصب بازی SnowRunner 


1 - فایل را دانلود کنید و توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.

2 - فایل با فرمت iso بدست آمده را توسط نرم افزارهایی نظیر PowerISO یا Daemon Tools باز کنید. ( به صورت Mount اجرا شود )

3 - بازی را نصب کنید ، سپس محتویات پوشه Crack  را در مسیر نصب بازی کپی کنید.

نکته : نسخه قرار گرفته 3-Year Anniversary Edition با تمام DLC های عرضه شده است.

پسورد فایل :
کپی